Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, mi a baj velem?

Lányok, mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elég hosszú ideje nem sikerül senkit találnom , pedig nem egy éjszakára keresek Hölgyet , nem is kívánok sokat , mégis rendszeres elutasításokban van részem , átlagos testalkatom van , néha edzek , van saját autóm , 2 szakmám illetve érettségim , egyáltalán nem tartom magam hülyegyereknek , társaságban is normálisan nyílvánulok meg könnyen be illeszkedek , tudom nem ez a lényeg , de jól fizető állásom van , valahogy mégis akárhány lánnyal beszélek nem jutok egyről a kettőre , mi a hiba, mire van szüksége a mai lanyoknak? pont az a baj , hogy látják rajtam , hogy komoly vagyok? és nem csak szórakozni jöttem ellenbe velük?

2018. máj. 24. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2018. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy edzés, tanulás, munka, vagy egyéb hasonló értelmes elfoglaltság helyett itt, gyakori kérdéseken vered a nyálad. Vannak komoly lányok is, már 17-18 évesen is, úgyhogy valószínűleg rossz körökben mozoghatsz. Esetleg igénytelen lehet a megjelenésed, ami taszítja a lányokat. Ha ez így van, akkor tudsz rajta változtatni, csak tenni kell érte.
2018. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet.
2018. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves Második köszönöm a feltételezést , hogy mennyire lusta vagyok , sajnálom ha így gondolod de jelenleg azert van túlzott szabadidőm mert pont a sport miatt térdszalagszakadásom van és lényegében a 4 fal közé vagyok kényszerítve . :) Mindenesetre köszönöm válaszod .
2018. máj. 24. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van pénzed autód, stb még lehet, hogy mint társasági ember unalmas vagy. Tudsz-e beszélgetni zenéről, irodalomról, filmekről vagy akármiről? Ne aggódj nem kell, hogy mindenki szeressen. Elég ha 1 lányt találsz aki neked való, az pedig nem terem minden bokorban. Egy ismerősöm úgy találta meg az igazit, hogy egyszer baleset érte és felhívta a régi barátnőit aztán egyszercsak döntött (ennek már 40 éve, 3 gyerekük született).
2018. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Küldj képet! Aztán priviben mondom a többit.
2018. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs veled!

Ne aggodj a megfelelore ugy is ratalalsz 😊

2018. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A képek alapján nem a külsőddel van baj.
2018. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű válaszokat mindenkinek . Lehet tényleg csak türelmetlen vagyok .
2018. máj. 26. 18:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Lányok ismerkednék, 21F,Baranya.
2018. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!