Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok, fiúk! Milyen elképeszt...

Lányok, fiúk! Milyen elképesztően gyönyörű (legfeljebb öt-hét éves) autókat ajánlanátok tíz-tizenkét millió forintig?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen tehát Lexus LS-eket, M3-as BMW-ket, Audi A5-ösöket és hasonló ötlettelen autókat véletlenül se írjatok.


Formaterv kell, nem lelketlen dögunalom.



2018. ápr. 15. 13:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

[link]


klassikus kereklámpás!

2018. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A legfeljebb 5-7 éves kocsik mind a fogyasztói társadalom számára gyártott robotösszerakott,legtöbbször SUV típusú,műanyag számítógéphalmazok.

Az elképesztően gyönyörű autókat ezek között ne keresd.

2018. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Létezik olyan, hogy egy "alap" Porschére egy body kit-et felrakva, ez a gyári optikai tuning szett (a Porsche alap változatát) GT2 RS-sé alakítana külsőleg?
2018. ápr. 15. 13:55
 4/20 A kérdező kommentje:
Második, ne mondd, hogy egy CL 500-as Mercedes AMG optikával nem szép, vagy az előbb említett GT2 RS Porsche. Ezt nem gondoltad át rendesen. ;)
2018. ápr. 15. 13:57
 5/20 A kérdező kommentje:
Muszáj, hogy új(abb) típusú legyen; az viszont már egyedül rám tartozik, hogy miért.
2018. ápr. 15. 14:00
 6/20 A kérdező kommentje:
Első: máskor majd olvasd át a kérdés leírását is! ;)
2018. ápr. 15. 14:01
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Átolvastam. Ez egy ELKÉPESZTŐEN SZÉP zsiguli. Csodájára járt a falu mikor 73'ban begurult a Pista az ezerötössel a tanyára! Azok vót'ak a szép idők!
2018. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

ds5


Nincs minden sarkon, 2010 utániak, tehát már a német elektronikával felszerelt változatok + ugye a DS a citroennek a prémium márkája.


Mindig megnézik.

2018. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A Citroen DS5-ösöket megnéznék az utakon?Vagy akár egy-egy utcában, ha begurulsz vele a rokonok háza elé? Nem gondoltam, hogy ez ilyen szép autó lenne. Én inkább a C6-ot mondtam volna feltűnően szépnek!
2018. ápr. 15. 15:10
 10/20 anonim ***** válasza:
44%

Mindig megnézik!


Azt sem tudják mi az!


C4 Picasso (2012)-t is xenon fényszóróval, alufelnivel akárhova megy a városban az ember a szomszéd autóból mindig átnéznek hogy "mi ez az állat?"


Szóval jah. Ds-5 megnézik már csak abból is látszik, hogy összesen max 30 db van eladó kicsiny országunkban.


Természetesen a c6 is egyediség, de én a helyedben inkább a ds5-t venném, mert jóval fiatalabbakat tudsz szerezni és elektromos rendszerük és - révén hogy fiatalabb meg áttértek német elektronikára - sokkal megbízhatóbb!

2018. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!