Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt olyan lányok/párok,...

Manna24 kérdése:

Vannak itt olyan lányok/párok, akik most terveznek kisbabát, esetleg mostanában nem várják és szívesen megosztanák velem/velünk a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

#kisbaba tervezése
2015. jan. 1. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jelen!

Nekem már meg kellett volna jönnie, de még semmi.

Ha késői peteéréskor estem teherbe,akkor még várnom kell,mert az az együttlét 11 napja volt.

Vannak tüneteim,de ugye ezt nem lehet tudni,hogy menstruációt vagy babát jeleznek e.

2015. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Detto!


6. napja késik de a tüneteim hasonlóak mint a menszesz tünetei. egy terhességi teszt vár az asztalomon de szerintem meg is csinálom idegembe :) Neked hány napja késik? Tervezett baba?

2015. jan. 1. 20:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Sza! Megcsináltad a tesztet? Kíváncsi vagyok. :-)
2015. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem a holnapi nap a nem várt. :) Izgatottan várom :)
2015. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 1101gyongyigodo válasza:

Szia. Nekem tegnap kellett volna megjönnie de mèg semmi..(szoptatok meg nekem lehet még nem àllt vissza rendszeresen a menzim) de ha 2 csik lesz en orulni fogok a kisteso erkezesenek.

Te teszteltel mar?

2015. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hello lànyok! Örülök neki h ennyien lettünk :) Sajnos nekem az éjjel megjött de nem is tervezett baba lett volna, viszont annyira beleéltük magunkat h januàrtól rendesen bele szeretnénk vàgni a projektbe :) Ti mióta próbàlkoztok? Teszteltetek màr, elvileg mindenki csinàlhatja màrmert
2015. jan. 2. 18:37
 7/11 A kérdező kommentje:
* túl van a nem vàrt napjàn ! :) Írjatok mert kivàncsivà tettetek! Szorítok!:)
2015. jan. 2. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap lett pozi. De sejtettem, két htet késett és sokat hányok. A szexet nem kívánom egyáltalán! Ti?
2015. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Ma reggel 25-os teszttel negativ.

12.vagy 13.dpo. Annyira elkeseredtem, mert minden tünetem terhessegre utal.

Meg mindig nem jott meg..

De szerencsere mar van egyggyönyör évesem, igy addig amig nem lesz pozitiv a tesztem, benne gyonyorkodom. :-)

2015. jan. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 1101gyongyigodo válasza:

Nekem is negativ lett 😕 gorcsolgetek de meg nem jott meg.

valoszinuleg a szoptatas zavar be.

2015. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!