Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legszebb gyermekkori...

Mi a legszebb gyermekkori emléked?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Öcsémmel töltött idő. :)
2018. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
töménytelen mennyiségű édesség :D
2018. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor általános 2. osztályba jártam anyámék (anyám + mostohaapám) beígértek nekem egy bringát ha kitűnő leszek év végén.


Sikerült végül úgyhogy elmentünk venni és legnagyobb megdöbbenésemre anyámék kiválasztottak nekem egy zöld camping biciklit.


Ez volt gyerekkorom legnagyobb csalódása.


Mivel ekkorra már bőven megjelent (1987) az általam legnagyobbra értékelt és imádott BMX bicikli ami ezek után teljesen elérhetetlenné vált 8 ezer forintos árával a 10 filléresek korában.


Ezt elpanaszolva nagyanyáméknak (édesapai ágról) azonnali hatállyal elkezdtek nekem gyűjteni aprópénzt egy narancssárga műanyag malacperselybe.

Amikor csak volt 1-2 forintunk vagy filléresek is ment a perselybe.


Nem emlékszem mennyi idő telt el de a perselyben összegyűlt 3 ezer ft ami ugyebár félár sem a bringához.


Na és ebben a pillanatban érkezett édesapám aki ezt meghallva azonnal felpótolta 8 ezerig és máris mehettünk a kombi trabival BMX-et vásárolni :-D


Ezen a ponton már nagyon be voltam lelkesülve és meg is vettük de nagyanyámék javaslatára ment a vadiúj bringa zsírozásra.

Szóval valami öreg fószer házilag zsírozgatta az új szerzeményem csapágyait.

Fogalmam sincs meddig csinálta de az a pár nap az örökkévalósággal volt egyenlő.


Na de végül meglett az áhított bringa és ez volt gyerekkorom egyik legboldogabb pillanata :-)))

2018. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
A 8. születésnapomra kaptam 2 kiscicát. Amikor megláttam őket, el sem hittem hogy tényleg itt maradnak és a barátaim lesznek, ugyanis azelőtt sosem voltak barátaim.
2018. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!