Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, akiknek nincs sok...

Emberek, akiknek nincs sok barátjuk! Nem érzitek magatokat egyedül? Bánjátok hogy nem vagytok népszerűek?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos nincs sok barátom és olyan rosszul esik néha azt látni, hogy másokat mennyien keresnek, hívnak el sörözni stb..

Nem sajnáltatni akarom magam, csak érdekel hogy más is érez-e így!?


2018. máj. 24. 21:17
1 2
 1/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem igazából max 1-2 barátom volt eddig, most az utóbbi 2-3 évben lett több de így sem sok, 10 nincs. Nem zavar, szerintem nem is lenne energiám sok barátra, elég introvertált vagyok.
2018. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már mindegy. Tudom hogy ez a gondolkodásmód nem helyes de...
2018. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt olyan, hogy többekkel tartottam szorosabb kapcsolatot, de nem esett jól. Munkának éreztem, nem kikapcsolódásnak.
2018. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg nem vagyok rá képes, hogy több embernek is megnyíljak, mint három. Nem is ugyanazt osztom meg velük, hanem az életem egy egy külön kis szegletét, így a teljes képet rajtam kívül nem látja senki. Nem direkt csináltam, de örülök, hogy így alakult.
2018. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mennyiség számít hanem a minőség. Legyen nagyon kevés barát de az igazi és korrekt. Ugyanakkor nem kell az emberi kapcsolatokat sem tújhájpolni.

Falkaálatok, társaslények vagyunk, de autonóm lelkek. Legyünk előbb magunkkal tisztában és rendben.

2018. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Nekem egy barátom van a férjem. Valahogy én úgy érzem nekem nem való ez a barátkozzunk. Túl sok emberrel égettem meg a kezem ahhoz,hogy hirtelen megnyíljak valakinek. 5-6 éves barátságok bomlottak fel,mert én felnőttem ők meg nem. Családom lett gyerekem. Én ugyanúgy a barátjuk maradtam volna,csak már én nem kellettem így nekik. Ők még mindig a szórakozóhelyen isznak buliznak 25-30 évesen,amivel nincs is bajom csak nekem más lett a piorításom. Most meg úgy érzem,hogy több ilyen emberre nincs szükségem,de nem zárom ki azt,hogy egyszer majd lesz egy baratom újra. Barátnőim nem igazán voltak,mert azt a típikus női "eszmecserét" nem preferálom. Mindig inkább mélyebb filozófikusabb beszélgetősebb emberek társaságát kerestem és álltalában férfiak személyében találtam meg. De vagy rámmozdult egy idő után ez kikészített és az úgy már nem barátság volt vége lett. Egy barát maradt,de amikor családom lett le se sz@rt,mintha sohasem léteztem volna. Elég jól viselem nekem ezt dobta a gép. ☺ De hála égnek a párommal olyan kapcsolatban vagyok,hogy bármit elmondhatok neki szóval barát is egyben. ☺
2018. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Néha jó lenne pár barát, de alapvetően elvagyok. Van egy velem kompatibilis párom, lehetne sokkal rosszabb is.

Azt viszont nagyon élvezem, hogy szinte sosem látok embert. Félremetekorszakomat élem. Kár, hogy kommunikatív vagyok és néha szeretem a pörgést :( De ha egyszer lesz pénzem, még keresek magamnak társaságot, jó az is.

Azért igaz barátság remek lenne, de az nehéz ügy. Ritka az, hogy valakire egy életen át számítani lehessen, márpedig nekem nem haver kéne, hanem igaz barát. Bár a haver is jó, csak közel sem annyira.


Az viszont nem szokott rosszul esni, hogy másnak jobb. Maximum az, ha hiányérzetem van a kissé magányos életem miatt.

2018. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1-2 barátom van több bart csak fárasztana, én ennyit bírok és kész.
2018. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindig szerettem volna a kíváncsiság és az érzés miatt, ha sok barátom lenne. Mindig meglepő volt számomra, hogy egy-egy osztálytársamnak szinte mindenhol vannak ismerősei, vagy akárhova megy, ott talál magának valakit akivel jóban lehet. Velem ilyen soha nem volt, és ez bántott is. Én is elég magamnak való vagyok, nemrég volt egy időszak amikor azt hittem van vagy 8 barátom, de rá jöttem hogy ők nem azok nekem. Két embert tartok barátomnak, akiknek szinte mindent elmondanék, mert tudom hogy nem adják tovább senkinek. Az egyiket ovi óta ismerem, a másikat nagyjából másfél éve, de azonnal jóba lettünk, ami nálam nagy szó. Van, amikor elgondolkodom, hogy milyen lesz kevés emberrel az esküvőm (valamiért olyat szeretnék, ahol nagy a nyüzsgés), még ha rokonokat is hívok, úgy sem lenne meg a 30, de lehet a 20 ember sem. Több pénz maradna mondjuk nászútra :P Na mindegy... Gimiben az osztályomban 90%-ban lányok voltak. Volt egy lány, akivel második évben nagyon jóban lettem. Azt hittem, hogy végre lesz valaki akivel nem csak addig leszek jóban ameddig ott ülünk délelőtt a suliban. Hát nem így lett. Néhány lány csinált egy messengeres csoportot, kb 8-9-én voltak benne és ez a lány is köztük volt. Onnastól kezdve velem már nem igazán foglalkozott, igazi bff-ek voltak az új bandával. Azóta se beszéltem vele. Bánom is meg nem is. Kiskoromban sokkal rosszabb volt, hogy nincsenek/nincs sok barátom. Sokan tartottak szülinapi zsúrokat, én ilyeneket soha. Sokan barátkoztak más suliba járó fiatalokkal, én meg senkit nem ismertem a saját sulimba járó diákokon kívül (max láttam a városban, vagy amikor bejött a facebook és ajánlgatta kiket jelöljek be). Mára sokkal nyitottabb vagyok, még mindig nehezen de könyebben beszélek az emberekkel. Ha most is olyan kis "antiszoc" lennék, mint mondjuk 13-14 évesen, akkor elég nagy gázban lennék.


20/L

2018. máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kapcsolatok többnyire felszínesek,és max az egyetem végéig tartanak.


Utána jön az "igazi élet".És hát elkopnak az ismerősök,a régi "barátok".

Inkább egy illúziónak nevezném azt,hogy az emberek "népszerűek".

Meddig?


Valójában azok az emberek,akik igazán számítanak az életben igen kevesen vannak.

A többi érdekkapcsolat vagy kényszerkapcsolat.

2018. máj. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!