Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem megszokás vagy félek...

Szerelem megszokás vagy félek az egyedül lettol?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyok együtt ő szeret uralkodni mindenki fölött ezért sokat veszekszunk akkor miért nem tudom el hagyni hiszen állandóan rettegek mikor köt bele valamibe szeretem de ez az vagy M8
2017. nov. 12. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Szia!😊Magáért beszél,h miért nem tudod elhagyni.SZERETED.
2017. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

A francokat szereted.

Valószínűleg a "szeret uralkodni mindenki felett"-be te is beletartozol. Gondolom érzelmileg zsarol, manipulál.

2017. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
honnan a bánatból kéne tudnunk, hogy miért nem hagyod el.
2017. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Talán mert gyenge vagy, gyáva és kapcsolatfüggő. Ja és persze elég naiv/buta.

Értelmes embernél a szerelem se kifogás arra, hogy egy ilyen undorító alak mellett maradjon. Neked mégis megy 2 éve, szóval további kellemes szenvedést, erre nem lehet mit mondani.

2017. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
A 8-as metrót hogy jön ide?? M8.. az még egy nyolcas menetű anyacsavar. Azért nem hagyod el mert nem AKAROD.
2017. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

4-nek igaza van.

Barátnőm úgy hagyott el engem, hogy még szeretett, de rájött, hogy neki még sok egy párkapcsolat és a vele járó kötöttségek, így szakított. Pedig én nem bántottam sem szóban, sem fizikailag, igazán jól bántam vele.

Szóval a "szeretem" egy ilyen helyzetben csak kifogás és önámítás. Vagy fejezd be a panaszkodást, vagy szakíts!

2017. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

[link]


ez talán segít is...

Divat mindenre ráhúzni lehet csak kényelmes vagy, félsz a változástól azért nem minden a szélsőség..!:) Ezt csak te tudod: tedd fel a kérdést MI változna ha elhagynád, és mitől félsz hogy nem találsz jobbat, vagy a magánytól..??

Másrészt más kérdés ha a problémákat meg tudnátok oldani és nem mennétek szét, lehet te még küzdenél? Mondjuk jól teszed!!

Manapság divat mindenre ráhúzni beteges diagnózist aztán eldobni több évet mint egy papírzsepit, "elegáns" megoldásnak tűnik na meg roppant egyszerű.......de nem lehet mindig menekülni a problémák elől a következő kapcsolatodban is elő fognak jönni ezek a dolgok...

Ha szereted küzdjetek meg egymásért ha nem megy utána még ráérsz a "kapcsolatfüggőséggel" foglalkozni!!

2017. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Mi az a M8???
2017. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az M8 as véletlenül került oda én most 10 éves házasságból léptem ki ez a kapcsolat 2 éve tart szeretem csak azt nem h minden úgy kell legyen ahogy ő akarja meszeleskor is mindegy én milyen szint szeretnék az övé a ház az lessz Mit ő akar ez volt a válasz és mindenre az van két gyerekem is tolle Nincs miért nehéz el engedni mikor ugy dontok h lépek a sírás ér utol és érzem meg szakad a szivem
2017. nov. 12. 14:11
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

" szeretem csak azt nem h minden úgy kell legyen ahogy ő akarja"

És ez nem derült ki azelőtt, hogy 2 gyereket szültél volna neki?

Két év együttélés alatt 2 gyerek... Csak gratulálni tudok.

Ajánlom a fogamzásgátló használatát, hogy több gyerek életét ne cseszd el.


További jó szenvedést.

2017. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!