Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire háklis...

Csak én vagyok ennyire háklis a "személyes teremre"?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm ha sorban kell állni, akár postán, akár boltban, mert az emberek mindig túl közel jönnek, boltban sokszor a nyakamba lihegnek. Attól hogy igy rám mászik, nem jut előrébb, mégis állandóan ez van. Múltkor is egy asszonnyal ezen összeszólalkoztam, hogy ne kelljen már minden lélegzetvételét éreznem és meg neki állt feljebb.

Csak én vagyok erre ennyire dilis?


2018. máj. 25. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami még eszembe jutott: a bevásárlókocsit nekem is mindig a fenekembe tolják, volt, amikor egy bunkó öregasszony a szalagon egymásra kezdte dobálni a joghurtokat amelyeket venni akartam, hogy “több hely legyen neki”, nem bírtam türtőztetni magam, lökött előre engem.

Egyszer meg tavasszal nagy melegben azt hittem ott halok meg amikor az első ülésen az ablaknak nyomott egy ellenőr a távolsági buszon, és elaludt(!!!) a fejét a vállamra rakta. Felálltam mintha le akarnék szállni, akkor szerencsére felébredt, de nagyon idegőrlő helyzet volt. Egyszerűen undort vált ki belőlem ha valaki közel van hozzám. Középsuliban télen a buszon elviselhetetlen volt amikor mögöttem köhögtek vagy tüsszentettek. Fúj még a visszaemlékezés is undort vált ki belőlem.

2018. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak te vagy ennyire dilis. Nekem a sorban állás mellett halálom a mozgólépcsőzés és a forgóajtózás is. Rendszeresen üvöltözök az emberekkel amiatt, hogy indokolatlanul betolakodnak a személyes terembe. Mert egy tömött villamoson nyilván elviseli az ember, de ha van máshol hely, és úgy másznak az arcomba, attól kiborulok.
2018. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ahh de jo ezeket olvasni :D

Olyan szinten megnyugtato,hogy nem vagyok idegbeteg es mast is idegesitenek az emberek :D

2018. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!