Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Otleteket kerhetnek? Olyan...

Otleteket kerhetnek? Olyan munkahelyre vagyom, ahol nincsenek emberek csak en vagyok egyedul.

Figyelt kérdés

Ejszakai irodatakaritason kivul,olyan helyen mar voltam es imadtam egyedul lenni.

Mas otlet?

(8altalanosom van csaladi okok miatt...sajnos rettegek az erettsegitol,igy nem tudom az mikor lesz meg,hogy jobb munkahelyem legyen).



2018. máj. 25. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A legidősebb akit ismerek a fiával együtt érettségizett. Senki nem tartotta cikinek. Fősulikon kétszer olyan idős tanulók is voltak mint a vizsgáztató tanár. Nem ez számít. Ezer oka lehet annak, hogy valaki miért akkor teszi amikor.

Van ingyenes pszichológus. Körzeti orvos elküld ha kéred. Az ilyen egyedüli munkák több területen is előfordulnak, de ahhoz előtte mégiscsak látniuk kell mit bízhatnak rád, mennyire bízhatnak benned. Szóval úgy tényleg nehéz, hogy ismeretlenül és végzettség nélkül alkalmasnak találjanak arra, hogy egyedül hagyjanak egy munkahelyen.

2018. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Világítótorony-őr!

Na, ehhez mit szólsz?

Ráadásul külföldi munka és szállásért sem kell fizetni!:)

2018. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Író; nyelvtanár-fordító (1 nyelv megtanulása szerintem menne); telefonos help-desk (ehhez valamit tanulni kell); bukméker.
2018. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#12 A vilagitotorony-or nem rossz!csak

csak ne lennek felos...😄

#11 Csaladoknal voltam bejarono 10

evig,ahol ram biztak mindent es

volt,olyan,hol csak

evente 1szer 2szer

talalkoztam a munkaadommal.

(de azt mar nem birja a hatam).

#13 Mindig is almodoztam,arrol,hogy

iro legyek,de sajnos nincs hozza

tehetsegem...

Koszonom az eddigi valaszokat,segitseget! 😊

2018. máj. 25. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!