Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi számít kihívó...

Szerintetek mi számít kihívó képnek? Ez befolyásolja, hogy pl. egy munkahelyre felvesznek-e?

Figyelt kérdés

Leérettségiztem és anyukám egy ismerősén keresztül beakar szerezni valami irodai munkára egy céghez, legalább nyárra. Anyukám ismerősének az ismerőse, aki itt dolgozik, és ő azt üzente, anyukámon keresztül, hogy csináljak hivatalosabb e-mail címet, meg hogy ne legyenek rólam "kihívóbb képek" facebookon, mert utánanéznek az embernek.

Na most én nem gondoltam, erre ilyen komolyan, csak nyári munkát szeretnék főleg. De oké, csinálhatok új e-mail címet, ezen ne múljon. Nyilván hivatalosabb az olyan forma, hogy "vezetéknév.keresztnév@...", mint az enyém, hogy "ajandek@...", bár én ezt se találom olyan kifogásolhatónak, de mindegy.

De a kihívó képeket meg főleg nem értem, bár nem tudom, hogy ezt csak úgy mondta, vagy konkrétan látta, hogy nekem van és azért. Én amúgy visszahúzódóbb lány vagyok, nem nagyon teszek fel magamról amúgy se képet, meg nem is veszek fel olyan ruhát, nincs is olyan alakom, viszont van fenn strandon készült fürdőruhás kép, amit barátnőm tett fel, meg olyan is amin a barátommal csókolózom, bár inkább csak puszi, de azt se én, hanem a barátom tette fel. De ennyi és most már ezeknél is beállítottam, hogy nálam ne jelenjenek meg. De ez tényleg baj lenne egy komolyabb munkahelynél? És tényleg kihívó az, ha az ember feltesz magáról egy képet, amin épp strandon van és (meglepő módon) fürdőruhában? Mert anyám úgy adta elő.

Van ismerősöm, aki ilyesmi helyen dolgozik, és neki van nem csak, hogy fürdőruhás képe, de bulizós is, az alkalomhoz illő ruhában.


2016. jún. 22. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert vannak kihívó képeid?

Egyébként az a pár kép amit mondtál szerintem nem kihívó, de ha megmondod nekik, hogy egyenlőre még csak nyári munkában gondolkodsz, lehet, hogy nem fogja őket annyira zavarni, bár engem így se zavarna, de ők tudják...

2016. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítsd át, hogy csak te láthasd azokat a képeket és majd nyár végén visszaállítod, hogy láthassa mindenki.
2016. jún. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván olyannak szívesebben adnak munkát aki komolyabbnak tűnik. Nem cuncika349dk@xy.com az email címe, hanem normális. Nem osztja meg több millió idegennel a bikinis képeit, mert strandon viselve normális dolog, de fészbúkon megosztva mindenkivel egy ilyen már nem normális, hanem magamutogatás. Persze ha már felvettek valahova akkor nem fognak kirúgni 1-2 netre nem illő kép miatt nyilván.
2016. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!