Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jogon kérnek számon...

Milyen jogon kérnek számon valakit a külseje miatt?

Figyelt kérdés

Amikor valaki nem árt senkinek és vegzálják csak azért ahogy kinéz.

Pedig nem vagyunk egyformák. Az emberek zöme annyira szeret ítélkezni,de hogy gondolkodjon..azt már minek.



2018. máj. 25. 19:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé arogánsak vagytok.


Kérdező én átérzem a helyzetedet.


Én egy kicsit sötétebben öltözködöm mint az átlag (fekete cuccok, gothic ruhák)

És nekem is mindig bepofáznak.


És miért?


Azért mert egy picit eltér a megjelenésem a megszokottól.

Ezért napi szinten beszólnak és inzultálnak.

Pedig se büdös se szakadt nem vagyok. Ismerősök szerint jó a stílusom, meg szoktak tök ismeretlen emberek is dicsérni.

Mondjuk érdekes módon szinte mindig a kisebbségieknek van velem baja.

Pedig na ők, pont tudhatnák, hogy nem kénne itélkezni.

Na mindegy, az ilyen beszólogatókat magasról le kell szarni. Az ő bajuk ha felszínes gyökerek.

Nekik magukkal van problémájuk és emiatt frusztráltak és ezt a frusztrációt másokon vezetik le.

Vagy szimplán olyan értelmi szinten vannak, hogy poénosnak érzik, ha másoknak beugathatnak.


Az egyetlen amit tehetsz, hogy nem adsz nekik teret a bepofázáshoz. Egyszerűen hagyd figyelmen kívül a beszólást és sétálj el onnan vagy csak szard le. Ignoráld.

Vagy ha ismerős csinálja ezt akkor szólj neki hogy ezzel le lehet állni vagy vágj vissza valami frappáns dologgal.


Tiszteletet meg ne várj senkitől, mert ebben a világban már az emberek rohadtúl nem tisztelik egymást és csak gázolnak át a másikon.

2018. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A személyi edződ számon kérhet meg egy ünnepségen számonkérhetnek miért nem öltöztêl fel. Vagy a munkahelyen ahol egyenöltözet van pl mav posta. De egy csövest és mindenki mást senki nem számoltat el. Csak ovisok dedosok akadnak fennt ezen. Azok meg kis butusok.
2018. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért jönnek itt az ápoltsággal. Én gyakrabban tapasztaltam azt, hogy valakit a fizikai adottságai miatt csúfoltak, mintsem az ápoltság hiánya miatt.


Teljesen megértem, ha valakit a rossz ízlése vagy igénytelensége miatt bántanak, de a született fizikai adottságaiért bántani?

2018. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%

A legnagyobb az, hogy Neked jogod van arra, hogy tiszteljenek :D :D

El tudom képzelni hogy nézhetsz ki .....Meg mennyi idős vagy ..

Ebéd után aludj egyet mert kikapsz a mamától .

2018. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom mások is kaptam szép, megható, mélyenszántó üzenetet a módfelett kedves kérdezőtől ....

Nos már tényleg sejtem miféle életképtelen véglénnyel állunk szemben .

2018. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Mert arrogáns pronyók.
2018. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Persze. Megkaptuk a üzenetet. Ez megmagyarázza, hogy miért is született meg ez a kérdés. Ami amúgy senkinek nem okoz problémát csak ennek. Mindenki tudja hogy fontos az öltözet, a kinézet. Ugyanolyan kommunikációs értéket hordoz mint a szavak, tettek, és egyéb retorikai elemek.
2018. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ótvar emberek az ilyenek.
2020. dec. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!