Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Hetente 1-2x mosdik és mos fogat. Koszos kézzel nyomkodja a pattanásait, tiszta seb és heg már az arca. Kéthetente mos hajat. WC után nem mos kezet. Mindig tiszta kutyaszőr az összes ruhája, amit hetente vagy kéthetente cserél. Szendvicshez, sült húshoz, virslihez, kolbászhoz nem használ tányért és evőeszközt, hanem csak kiveszi a hűtőből és hidegen kézzel eszi.

Minden este ledobja az aznapi zoknit az ágy mellé és másnap reggel ugyanazt felhúzza(meg az összes ruháját). Mindig, még ebben a melegben is fekete hosszúnadrágban és fekete kardigánban járkál.

Mindennek a tetejében a szobája egy valóságos szemétdomb, az asztal és a padló is tele szeméttel, rothadó kajamaradékok, ruhák szétszórva, tiszta kosz minden, sosem söpör össze és nem töröl port sem.

És most kapaszkodj meg: Egy 17 éves lányról van szó. Nem jár suliba, egész nap a számítógép előtt ül.

Szerintetek mi a fene ez?


2018. máj. 25. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Egy ilyen lányról álmodok.
2018. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Igénytelen ezek alapján, de mi közöm hozzá?

Te sem vagy ám sokkal jobb, hogy itt beszélsz ki egy idegen lányt. Törődj a magad dolgával, vele meg szimplán ne törődj, ha nem szimpi.

2018. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Depressziós?!
2018. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
A 2-esnek igaza van.
2018. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Ki vagy te, hogy ilyen behatóan ismered a lány életét? Valami stalker, vagy egy rokona, aki netes idegeneknek panaszkodik róla a háta mögött?


Egyébként ez tényleg kezdődő depressziónak tűnik. Nem fogom mocskolni ezért, szóval bocs, ha te ebben a reményben írtad ki a kérdés.

2018. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Mit számít, hogy mit gondolunk róla? Miért hasznos neked ez az információ? Ha neki ez jó csinálja, az már más kérdés, hogy nem biztos, hogy megtűrném a közelemben.
2018. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Kid neked ez a lány?


Mióta tart ez? Hogyan viselkedik, értem ez alatt, hogy túlzottan magába forduló-e, esetleg felelőtlen az iskolába járáson túl is? Nekem nyáron a hosszú fekete ruhadarabok nagyon gyanúsak, elképzelhető, hogy a testét takargatja, és/vagy mondjuk vagdossa magát. Nem túl sovány?

Mit csinál a számítógépen?


Ha valaki ennyire elhanyagolja önmagát és a környezetét, az nagy eséllyel depresszió és/vagy fel nem dolgozott trauma (pl. nemi erőszak) tünete!


Azt javaslom, hogy első körben valahogyan próbálj meg vele szorosabb köteléket kialakítani. Egy idő után valószínűleg el fogja mondani, vagy valahogyan (legyél gyanakvó) utalni fog rá, hogy mi a baj, és közösen megoldást találhattok.

Két valamit nem szabad,az pedig ezzel kapcsolatban bárminek a siettetése, és a problémájának a lekicsinylése.

(Nem vagyok pszichológus, csak "belülről" tapasztalom ezt az állapotot.)


Remélem, tudtam valamennyit segíteni!

2018. máj. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg a lánynak nagyon komoly pszichés gondjai vannak, egy depressziósnak pl ilyen tünetei is vannak. Ez az az állapot, mikor már annyira nem látod semminek az értelmét, és annyira nincs kedved semmihez, hogy még fürdeni sincs energiád elmenni. Nem zavarja a kosz sem, ugyan ezért...Nem jár suliba, plusz pont. Ezt nem lenézni kéne, hanem elgondolkodni és segíteni neki, vagy megkérdezni esetleg, hogy hogy van mostanság...
2018. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmi közünk hozzá. Nekem csak a fekete kardigán erős egy kicsit 30 fokban, de a többi teljesen korrekt. Amikor túrázni jártunk, mi se vittük túlzásba az igényességet.
2018. máj. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Félre értitek, nem mocskolni akartam, hanem le vagyok döbbenve, mi lehet az oka, hogy egy fiatal lány így viselkedik.

Hogyan tudok segíteni? Azon kívül, hogy beszélgetek vele? Mert nem szeret társaságba járni, engem is egyre inkább ellök magától, csak a kutyáját szereti.

A gépen filmekbe, sorozatokba bújik, egyszer azt mondta részegen, hogy amíg a filmekre koncentrál, addig se érzi a fájdalmat és a szar dolgokat az életben.

Pszichológusról hallani sem akar, legutóbb egy hónapig nem beszélt velem, amikor felhoztam a témát.

2018. máj. 26. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!