Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi jut eszetekbe...

Nektek mi jut eszetekbe azonnal a pszichológusokról? Mit gondoltuk róluk?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 17:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ket kozeli ismerosom is pszichologiat tanult es hat bevallom meg ingyen sem biznam rajuk magamat.
2018. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
Mások nyomorán akarnak meggazdagodni, távol tartom magam tőlük.
2018. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem tudott segíteni. Általános dolgokat mondott csak, vagyis inkább kérdezett, olykor érződött megítél engem, volt, hogy felnevetett. Ezek után nem akarok másik pszichológusnak is bizalmat szavazni.
2018. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

Gagyi szakma,semmit nem ér.

Más nyomorából súlyos pénzeket szakítanak,amiből élik a milliomos jó életüket,a betegnek meg elmesélik az egyetemen bemagolt sablon szöveget.

Egy idősebb élettapasztalattal rendelkező baráttal való elbeszélgetés százszor többet ér.

Tapasztalatból tudom,és e mellett van pszichológus ismerősöm,aki mellesleg sík buta.

2018. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Kókler, pénzéhes népség. Zavarnám az összeset a kukoricaföldre kapálni.
2018. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
Egy sikertelen személy, aki úgy ad ötleteket, hogy 1, önmaga sem 100-as; 2, vagy bejön, vagy nem, a következmény már nem az ő dolga. Ezt úgy éri el, hogy ráhangolódik a "te" gondolkodásodra, így könnyen lehet, hogy a falnak vezet...
2018. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Úgy látom itt már mindenkinek volt dolga pszichológussal, mégsem tudtak rajtatok segíteni. Ez nem feltétlenül az ő hibájuk. Van akin nem lehet ;)
2018. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%
a saját mentális problémáikra keresnek megoldást általában
2018. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nagyon részük nem elég elhivatott a feladathoz. Szerintem ez egy igen fontos szakma és tényleg mások 'nyomorából' gazdagszanak, ám de az orvosok, ügyvédek sőt, még a szerelők is így keresik a kenyerüket.

Tényleg sokszor a sablonos szöveget nyomják, de van az a felsőbb 10℅, akik azért megérdemlik a pénzüket

2018. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy már olyan, mintha a barátnőm lenne. Nagyon sokat segített, úgy érzem, hogy újjászülettem. Már hónapok óta nem járok hozzá, mert jól vagyok, de írunk egymásnak, pár nappal ezelőtt írta, hogy reméli, minden rendben van, és ez nagyon jólesett. Egyébként iskolapszichológus, így tudtam hozzá járni lyukas órákban.
2018. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!