Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket mi vigasztal akkor,...

Titeket mi vigasztal akkor, amikor eszetekbe jut, hogy emberek milliókkal, milliárdokkal több pénzzel rendelkeznek úgy, hogy tizedannyit sem tanultak, dolgoztak egész életükben?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Semmi. néha fel is merül bennem hogy van-e értelme ennek a rabszolgai létnek ami nekem jutott. Egyedül a remény vigasztal hogy talán egyszer jobb is lesz. Bár elég olcsó vigasz.
2018. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érdekel.


Persze, pénzzel több leehtőségük van, de sose tudott elszomorítani ez a tény.

2018. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem úgy, hogy bármi hiányozna, amire szükségem van, megteremtettem magamnak. Innentől nem érdekel, kinek mennyivel több pénze van. Az sokkal rosszabb lenne, ha pl. nem lenne családom (beleértve a szüleimet, testvéreimet, és persze a saját gyerekeimet is), vagy barátaim.
2018. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Leginkább semmi.


Mondjuk igazából nem attól vagyok szomorú, hogy másnak több a pénze, hanem attól, hogy húzom az igát napi 10 órában és egy mókuskerék az egész.


Az élet apró dolgai vigasztalnak, és a szabadidőm amit igyekszem úgy kihasználni, hogy természetben, magányban lehessek egyedül.

2018. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel, hogy mások milyen anyagi körülmények között él. Ugyanis tudom, hogy sokan vannak akik meg nálam élnek rosszabb anyagi helyzetben. Én tudom, hogy mennyire voltam bátortalan vagy bátor, hogy haladjak az életben, így végül is úgy élek ahogy a lehetőségeim engedik.Én örülök annak, hogy vannak dolgok amiket megengedhetek magamnak.
2018. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe sem jut ilyen,elégedett vagyok magammal,és sosem azzal foglalkozom,hogy kinek mennyije van miből, miért,hogy,stb.,hanem a saját életemet fejlesztem,meg a szeretteimnek segítek.
2018. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Abszolút nem érdekel. Megvan majdnem mindenem amit szeretnék. Amim pedig nincs az célt tűz ki, hogy addig se unatkozzak.


Hurr durr, ezt mondja minden szegény

Nem vagyok szegény, nem nélkülözök, járok mindenfele, szórakozok stb, de nem nagyon érdekel a pénz. Túlléptem a halandók hóbortjain

2018. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt: ezen el szoktam gondolkodni, ha tudok, akkor utánajárok/érdeklődöm. Ha látom, hogy valamit tett azért érte (fizikai munka, szellem-internetes tevékenység, jól-időben kereskedik, stb.), akkor elfogadom, bár nem örülök neki, hogy pl.: az adót nem-, vagy nem úgy fizette közben, ahogy kellett volna. Azonban (egyben másrészt):

ha tudni lehet, hogy full tarhálásból, lejmolásból szerezte, akkor azt megvetem.

2018. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem ez nem érdekel. Ha azon kattogok, hogy másnak több pénze van, attól nekem nem lesz se több, se kevesebb pénzem.
2018. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ahhh en pont le💩om!!! Szerelmes vagyok es reszeg kell ennel tobb?
2018. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!