Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A románoknak mennyi szabadidej...

A románoknak mennyi szabadidejük van? Miért csinálják ezeket? Miért ők utálnak minket?

Figyelt kérdés

Csak mert az interneten mindenhol ott vannak, ahol a magyarokról van szó.

Mindig rá keresek Youtube-n a "Hungary, Hungarians" szavakra, és az összes videót végignéztem. Vagy legalábbis 50-et biztosan. És nem találtam olyan videót ami ne lett volna teli élettelen románok kommentjeivel, hogy "bozgors, transylvania is romania, mongols, gypsies" és hasonló kifejezések.


Mi magyarok csinálunk valamit annyira jól, hogy ők egész nap a videóinkra/bejegyzéseinkre reagálhassanak/leégethessenek minket?


Nem csak Youtube a célpont ahol névtelenül is írkálhatsz. Már Facebook-on is egyre több az ilyen.

Például egy többmilliós like-okkal rendelkező oldal feltesz egy képet/videót Magyarországról, hogy milyen szép, és jönnek a románok hogy "ez az egyetlen amire büszkék lehetnek", utána jönnek a szerbek és más románok is, hogy "meg a szép városukra is, bukarestre".


Vagy a másik eset. Egy csoport tagja vagyok, ahol az emberek genetikáiról van szó, és mindenki tehet fel bejegyzést. És ma például egy román feltett egy képet, hogy a magyarok mióta magyarok, amikor így kéne kinézniük? Biztos valami korcsok. És feltett egy mongol kislányt. Vagy feltesznek egy ilyen igénytelen képet romákról, és kiírják hogy "azonosítsátok ezt a magyar férfit/nőt". Mindig megnézem, és feltöltők MINDIG románok. A kommentszekció meg még rémesebb. Van 1-2 lengyel aki nem szimpatizál velük, de ennyi.


Miért nem tudnak elülni már a románok? Becsicskultak, elárultak, földet kaptak, és még ők vannak megharagudva ránk? Vagy ennyire féltékenyek a magyarokra? A politikai helyzetünkre nyilván nem féltékenyek, de akkor mire? Arra, hogy az országunknak jobb híre van mint az övékének? Hogy a románokat mindenhol utálják Európában és ismerik őket? Vagy hogy a romániához a cigányokat kapcsolja mindenki? Meg a szegénységet és a lopást? Ezért vannak kiakadva? Vagy fizetést kapnak a kormánytól, hogy bemocskolhassák a magyart?


Nem értem. Még a magyarok felől sem látok ennyi gyűlöletet az ők posztjaik/videóik alatt. Legfeljebb beleállnak a vitába, de nem mi kezdjük ahogy észrevettem.



2018. máj. 27. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek románokat személyesen is, így írom amit irok.

Nem erdklik őket sem Trianon, sem Erdély. Nem szidjuk egymást a történelmi események miatt, nem vitatkozunk azon hogy ki volt itt előbb. Ők sem ostobák, nem néznek minden magyart parazitának, tudják hogy az országunk tele van hulyekkel, csak úgy mint az övék.

Két nagyon hasonló nép a román és a magyar, akár tetszik akár nem.

Ugyanazok a problémák, ugyanaz lenne a megoldás, együtt többre vihetnénk. Csak hát ugye utalni kell egymást.

Tudom vannak tulkapasaik, igazsagtalansagok, amik nem oldódnak meg úgy, ha a két nép nem beszél egymással. Tudom aki Erdélyből olvassa, és naponta szembesül velük,annak nehez egyetérteni, de én egy házban lakok Bukaresti romanokkal, akik teljesen jó emberek.

Szóval lehetne békében együtt élni egymással, hányan bebizonyitottak már pl. Erdélyben vegyeshazassagban, hogy a roman-magyar kapcsolat sikeres lehet, jól működik. Mert e két nemzetnek jó ideig egybe van kötve a sorsa, nem harcolni kell ellene, hanem segíteni.

2018. máj. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát énis ismerek személyesen egy románt. Nővérem pasija. Mindenből azt hozza ki, hogy erdély az övüké. Megszólal egy magyar zene hogy megkapta az énekes a fizetést és bulizik. Erre a román imserős: "milyen fizetésetek van nektek, segély esetleg, ti magyarlrszágiak mindd cigányok vagytok, nincsenek is ott magyarok, minek nektek erdély hogy teli tömjétek a cigányaitokkal?"

Szó szerint.

2018. jún. 20. 08:59
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
a nővéred egy állat h ilyet választott magának
2018. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!