Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha folyamatosan...

Mit csináljak ha folyamatosan kötöszködnek a cigányok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.. A barátnőmbe belekötöttek lekutyázták minden.. Megvédtem.. Valamelyik nap az egyik cigány csaj szidott.. Mondtam neki hogy moss először fogat mert megfulladok tőled.. Ma reggel oda jöttek kb 10-12en én egyedül voltam a barátnőmel.. Oda jöttek hogy ha bajom van akkir vetekedjünk meg ilyenek.. Mondom az a nyomorek no tegyen súlyt a pofájára.. Azt nekem estek hogy kezem lábam el lesz törve meg megdöglök.. Mondom 10en könnyű retkes cigányok. És elsétálta.. Tanácsok?
2018. máj. 31. 09:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A helyesírásért bocsi.. Csak nagyon ideges vagyok és remeg a kezem..
2018. máj. 31. 09:11
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
nem kell velük foglalkozni engedd el
2018. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
miért nem hívtal rendőrt??megtamadta az utcan.tök mindegy h roma vagy nem roma, rendőrt kell hívnod.főleg ha csoportosan tamadnak, fenyegetően.
2018. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%

Van egy mondás, tudod...okos enged...

Hagyd rá a francba, mert ha meg is tudod védeni magad, ők 10-en azt fogják mondani, hogy rasszizmus áldozatai lettek. Ha elfajulnak a dolgok, akkor rendőrség, de ezt ne várd meg. Próbáld kerülni és levegőnek nézni őket, ne keresd feleslegesen a konfliktust.

2018. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem csinál semmit a rendőr.. Ők úgy is letagadják.. Mi csak ketten vagyunk.. Ők meg mind a 10en letagadnák.. Hogy engedjem el őket? Nemtudom mit csináljak..
2018. máj. 31. 09:19
 6/23 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy szinte az összes a sulimba jár vagy a falumban lakik..
2018. máj. 31. 09:21
 7/23 anonim ***** válasza:
Nézd őket levegőnek nem kell nekik beszólni direkt erre mennek.
2018. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha nem szólok vissza.. Nem védem meg magam és a Szerelmem akkor mégjobban csinálják..
2018. máj. 31. 09:24
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
cigányok ilyenek direkt szeretnek másokat provokálni
2018. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Budapesten nincs ilyen. Itt rendort hivunk. Itt barmiert kijonnek a rendorok. Mindig rendet tesznek. Meg egy haziubiert is kijonnek es elzaratjak a zenet stb.
2018. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!