Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a YouTubera...

Mit lehet tenni ha a YouTubera folyamatosan képeket raknak fel rólam?

Figyelt kérdés
Nos, jelentettem, törölték is. De az illető 20 csatornára feltöltötte.

2017. dec. 31. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Hát, ha ezeket a képeket el tudta élni internetről, pl facebook, tehát közzétett forrásból, úgy jogilag nehezebb a dolog. De a helyedben azért tennék egy feljelentést, biztosan be fog tojni ha jön egy hatósági megkeresés a lakására, akkor törölni fogja az összeset ha van egy kis esze. Persze ez akkor hatékony, ha tudod is, hogy kiről van szó, ismeretlen tettessel szemben nem tudom mennyire lenne eredményes a nyomozás, de talán akkor is érdemes megpróbálni.
2017. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Muti, muti!

Mindenkinek kijár a 15 perc életében..., ha unalmas leszel, senki sem nézi majd...

2017. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tennék egy feljelentést a helyedben.

Az engedélyed nélkül nem tehet közzé egy képet sem rólad.

Bár persze a hatékonyság függ a rendőrség "kedvétől" is, mert még ha 5 perc alatt ki is tudnák deríteni ki az "ismeretlen tettes", nem szeretnek foglalkozni az üggyel.

Ha fiú vagy és ő is fiú, akkor másképp is lerendezhetitek. :)

2017. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!