Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg éhes az...

Szerintetek tényleg éhes az az ember, aki nem hajlandó megenni a párolt zöldséget és a grillezett csirkemellet?

Figyelt kérdés
Tesóm azért veszett össze velem, mert azt mondtam neki, hogy csak unalomból akar enni. Azt mondta éhes, de nem volt jó neki a zöldség és a csirke. Mondtam neki, hogy akkor egyen joghurtot zabpehellyel, de az sem volt jó. Szerintem ha valaki igazán éhes, akkor még a nyers répát is megenné, nemhogy válogatna.

2018. máj. 31. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha én igazán éhes vagyok, akkor sem eszem meg olyasmit, amit nem szeretek. Kevés ilyen étel van szerencsére, de azért van.

A tesód talán extra finnyás, vagy tényleg csak úgy evett volna valamit, de amit kínáltál, az nem tetszett neki. Akárhogy is, ezen összeveszni hülyeség.

2018. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

A párolt zöldségtől undorodom, akkor már tényleg inkább nyers répa, de a húst megenném.

Aki tényleg éhes nem válogat, de az emberek többsége nem szorul rá, hogy olyat egyen amit utál.

2018. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Vannak országok, ahol rovarokat is simán esznek. Ha pl. valamiért már egy napja nem ettél és a kedves külföldi barátod megkínál téged egy kis fincsi szökcsével vagy hernyóval, de te elutasítod, akkor az azt jelenti, hogy igazából nem vagy éhes?
2018. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már többször volt hasonló étel és akkor megette. Ezért is gondolom, hogy csak unalomból akart enni. Amúgy közben megette a csirkét majonézzel. Szerintem amúgy tesóm problémája is az, hogy nincs rászorulva, mert anyuék mindent megadnak nekünk a lehetőségeikhez mérten.
2018. máj. 31. 13:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a szöcskét megenném.
2018. máj. 31. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha hetekig nem ennék, és éhhalál szélén lennék, nyilván bármilyen élelmiszert megennék, azt is, ami nem annyira az, de van tápértéke (pl. rovar).


Viszont ha délben éhes vagyok, ebédelmi akarok, akkor nem fogok pl. lecsót enni, mert azt utálom. Akkor sem, ha nincs más, max. aznap nem ebédelek.

2018. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Apu mesélte, hogy egyszer fiatalabb korában két és fél napig nem evett, mert egyszerűen nem volt éhes. Nyaralni indultak életében először a Balatonra és ennek annyira örült, hogy ilyen hatással volt rá.
2018. máj. 31. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Kemény melós időszakokban én se ennék ilyen sovány hús zöldséggel meg tészta, leves, joghurt, puding, ilyesmi kajákat, és amikor falánk tinédzser voltam, akkor is disznó, marha, burgonya, kenyér variációi olykor savanyúsággal könnyítve, meg kisétkezéskor zöldség-gyümölcs, ill. gyümölcslé bármikor. Meg persze süti.
2018. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A sütit tesóm is imádja. Az bármikor jó neki :)
2018. máj. 31. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!