Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel lehet fogyni? Reggelire...

Ezzel lehet fogyni? Reggelire eszem egy teljes kiörlésű zsemlét (vajkrém, sonka, paradicsom) tízóraira egy natúr joghurtot, ebédre párolt zöldség grillezett hússal (olaj nélkül) uzsonna 1 narancs, vacsi natúr joghurt! Így oké lesz? Kb.25kgafeleslegem

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 19:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Szép, de mellette tornázz is.

Próbáld ki a 90 napos diétát, hátha az bejön:)

Van pár károgó műmájer, akik azt mondják az egészségtelen, de ezzel a józan észnek mondanak ellent...

Válaszd ki milyen sport illik hozzád a legjobban, és mit szeretnél erősíteni.

2009. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
jaja de el fogod unni
2009. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi!Dietetikus ajánlotta ezt,kiváncsi voltam Ti mit gondoltok!40 percet edzek(elipszis tréneren).Amúgy túró rudit lehet enni szerintetek???
2009. jan. 15. 19:51
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

A túróval nincs baj szerintem, az a kis csokibevonat meg nem árt, de lehet anélkül is kapni:)

Nyugodtan nyomd be, ahelyett, hogy ezen stresszelsz, egy kis jutalom mindig kell :)

2009. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

"Van pár károgó műmájer, akik azt mondják az egészségtelen, de ezzel a józan észnek mondanak ellent... " Ezt a 90 napos-ról írták... Neki üzenem: te meg a biológiának mondassz ellent. Amúgy én nem bánom, ha csinálod csak legalább a tényekkel lennél tisztában...


A kérdésre:

Jó jó, de hol ebben a szénhidrát, azt az egy zsemlét kivéve? Másrészt ez nincs 1000 kalória. Meg akarsz halni?

Te most vagy 30 kiló vagy vagy nem értem...

2009. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Károgó műmájer!

Még nem fejtetted ki, hogy miért támadsz egy olyan fogyókúrás módszert, mely az embereket max. csak jobb táplálkozásra szoktatja.

Mivel...a fogyókúrázók nem helyes étrenden és sporttal híztak meg, nyilván zabálják a chipset. Nincs is nagyon izomzatuk. Azt mondja nekik a diéta, hogy reggelire csak gyümölcsöt, és legyen egy zöldségnap, gyümölcsnap és talán rendszeresen főtt kaját is egyenek, és megcsinálják(!!)...ezenkívül sportolni kezdenek mellette, valamint megszabadulnak egy-két kilótól. Rájönnek ha képesek voltak 90 napig tartani egy diétát, akkor már a kedvenc egészséges életmódoddal is megbirkóznak. Tehát mi is a gondod? Nyilván a túlsúlyos embereknek taláták ki, akik eddig csak rosszabbul étkeztek.

2009. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

Károgó műmájer lettem :)

Nem fogok veled vitatkozni, nem írom le mégegyszer a véleményemet, úgyis nektek csak egy vélemény számít, az pedig a sajátotok.

De amit írt az akkor is madaraknak való, nem elég egy embernek, össze fog esni.

2009. jan. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Jahh és a "kedvenc életmódom" semmivel sem nehezebb, sőt ugyanolyan szinten betartható mint ez, ja és az csak egy változatban létezik és egy hozzáértő ember írta névvel fényképpel.

De mint mondtam, ha neked ez tetszik csináld ezt, de add meg a lehetőséget a kérdezőnek a választásra. De különben ti se vagytok jobbak mint én, ti még talán jobban fikázzátok az én módszeremet mint én a tieteket... Mondjuk itt nem a fikázásra kéne rámennie a dolgoknak. De az vicces, hogy én akárhányszor próbáltam kérni, hogy valaki magyarázza el, hogy szerinte miért jó ez a diéta csak annyi választ kaptam, hogy egy ismerősömnek ment 15 kiló, és egyébként is milyen jogon merem megkérdőjelezni ezt a technikát? Valaki végre oltás helyett elmagyarázhatná végre logikusan hogy miért jó ez és akkor talán nem kérdeznék bele a kényes dolgokba. De ez eddig még ne mtörtént meg.

2009. jan. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Te sem magyaráztad el a 'módszeredet'.

Miért jó?

Mert nem tudok külön főzni magamnak, minden egyes alkalomkor, így marad a menza. De hát az hízlaló és tiltva van minden diéta által, így minden diétát ki is lőttünk...

Nem szeretnék egészségbuz..i.. sem lenni, imádom a magyaros kajáklat, a nasit és inkább boldogan, de egészségtelenül éljek, mint besavanyodva.

Nincs pénzem rá, hogy válogassak, még csak egy kondibérletet sem tudok megfizetni, csak az igyenes uszodát tudom használni... igen, léteznek szegény, túlsúlyos emberek, akik kénytelenek menzakaján élni.

Ez a diéta nem tilt nagyon semmit se, csak át kell csoportosítani.

És még mindig nem mondtad el, hogy neked mi bajod van vele, hisz a chipszabálókat gyümölcsökre szoktatja.

2009. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az (tanultam élettant, anatómiát,biokémiát stb.),hogy ha vki egészséges, akkor felesleges görcsösen szétválasztgatni, mert erre vannak a mirigyeink, és az általuk termelt enzimjeink! Persze azzal egyetértek,hogy azért nem jó mindent összezabálni...azért nem gondolom,hogy én egészségtelen lennék,hogy reggelire zabpelyhet eszek tejjel,majd ha kívánok még gyümölcsöt délig, akkor azt is megeszem! Érdekes,hogy régen én is híztam,ha többet ettem a kelleténél (tehát hízékony vagyok),mégis, amióta egészségesen élek, nem kell figyelnem a mennyiségre, és nincs súlyfeleslegem! Tehát szerintem az összes fogyókúra egy nagy rakás sz.., gyenge embereknek találták ki a 90naposat is, akik nem képesek önmegtartóztatásra,tehát az akaraterő=0 . Nálunk sokkal okosabb emberek már jó régen kikísérletezték, és bebizonyították, hogy a szervezet egészséges működéséhez naponta hány százalék fehérjére, szénhidrátra, és zsírra van szükség!! Azt is le merem fogadni, hogy a legtöbben nem is tájékozódnak a fogyókúrájukról,és az elfogyasztott táplálékuk tápanyag és vitamintartalmáról! Könyörgök, az hogy a szomszéd mit mond, az elég egy felnőtt embernek ahhoz, hogy ilyen kaliberű dologra szánja rá magát?? Nem kell édességet zabálni, fehér lisztet enni,és mozogni kell!! Teljes kiőrlésű lisztből, zabkorpából is lehet finom sütiket sütni stb. Ennyi!!
2009. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!