Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Demotivált lettem. Mit tegyek...

Demotivált lettem. Mit tegyek ellene? 22/L

Figyelt kérdés
Voltak céljaim, aztán egy ideje elég peches lettem. Indulatos vagyok és érzékeny emiatt.(nem vall rám) A legrosszabb, hogy úgy érzem ha elérném a céljaim az se tenne boldoggá. Most nem tudok mihez "nyúlni".

2018. jún. 1. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Megkell találni a gyökerét annak,hogy mi okozza ezt benned.Valami biztosan kiváltja és lehet nem vagy ennek tudatában.Gondoltál elmenni segítőbeszélgetésre?Sokat segíthet.Ne maradj tartósan ebben az állapotban,nem jó hosszú ideig lelkiteherrel együttélni.
2018. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
az 1. válasz mindent visz! :DDD
2018. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nèha velem is előfordul, ha úgy látom, hogy a céljaim nincsenek is olyan közel mint azt gondoltam, ha pròbálkozok és nem haladok.. Épp ezért nagyon fontos, hogy nem az legyen a cél, hogy minél hamarabb elèrd, hanem ,hogy lépésekben haladj felé. Mellette pedig legyen szabadidődben valami más elfoglaltság, ami kikapcsòl és hagy egy kicsit pihenni :)
2018. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%
Teljesen normális hogy vannak az életünkben ilyen időszakok és ezek nem véglegesek.Ettől még " normálisak vagyunk"Talán a célokkal nem stimmel valami. Van az úgy hogy nem a legjobb utat választjuk. Az értékrendünket kell ilyenkor megvizsgálni a prioritásokat átgondolni és akkor minden a helyére kerül.
2018. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
velem is előfordul, én ilyenkor iszom 4-5 feles viszkit kb 1 óra alatt.
2018. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!