Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lil Peep nektek is hiányzik?...

Lil Peep nektek is hiányzik? Azt hiszem szerelmes lettem bele olyan rossz hogy elment, .

Figyelt kérdés
Nektek is bejön?
2018. jan. 27. 21:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
50%
Lil Peep egy igazán meghatározó karaktere volt az életnek,sajnálatos hogy a drogok így tönkretették. De lehetett volna erősebb is harcolnia kellett volna és nem az élvezeti szerekhez nyúlni, nekem ez mind gyengeségnek tűnik. Félreértés ne essék tisztelem őt a mai napig,dalainak mély mondanivalói vannak mégis olyan,mintha tanítana akarná az embereket,hogy ne essen abba a hibába amibe ő került. Nekem kimondottan nem jön be és nem is tetszett valahogy hasonlít Hirora ez a szőke haj,agyon tetováltság nem az én stílusom :D Nem hinném,hogy szerelmes vagy belé ez csak rajongás és nem szerelem. Nem ismerted így nem táplálhatsz iránta mély érzéseket,nem tudtad milyen gondolatai voltak,hányszor volt fent egész éjen át, nem tudod hol/kivel/mit csinált stb. Csak a zene által ismered és ez az igazság.
2018. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%

Gondoltam rákeresek, hogy kiderüljön miért is kéne ezt ismerni. Első megfogalmazódott kérdés: Ez valami börtönből szabadult vagy mi? Legalábbis ahogy kinéz az ezt sugallja, mert legtöbbször ott látni ennyire ízléstelenül tetovált embereket.


Bár mindegy is, nem kutakodtam tovább, de amúgy nem hiányzik.

2018. jan. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Kicsit sem hiányzik. 😄
2018. jan. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
44%
Nagyon..meg mindig felfoghatatlan ..Honapok ota csak a zeneit hallgatom es gondolkodom es hiaba mondjak h ugy nez ki mint valami sittrol szabadult ezeknek a dolgoknak komoly lelki okai vannak de ha valakinek ennyi esze van akk sajnalom .Nagyon nagyon eszmeletlenul hianyzik 😭 Rest In Peac Lil Peep💔💊🔪🥀
2018. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Boldog életed lehet ha ez a elgnagyobb bajod XD
2018. febr. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
38%

Annyira hiányzik hogy felfoghatatlan.A tudat hogy nem lesz több dala az a legrosszabb.Több hónapja csak őt hallgatom és sírok amikor meghallok

RIP LIL PEEP😭😭😭

2018. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gulacsibator válasza:
48%
Tudom hogy régi kérdés de aki megnézi hogy hogy néz ki meg hogy a ruhája a tetoválásai stb. milyenek azok valószínűleg egy zenéjét se hallgatták meg és nem tudta hogy milyen ember volt. RIP Gus
2018. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
60%

A legcsodálatosabb ember volt

Ritka az ilyen tehetség, személyiség

November óta mindennap gondolok rá az ilyet nem lehet csak úgy megérteni...

Nem tudom le írni, hogy mennyire hiányzik....💔

Lil Peep egy olyan személy aki képest volt meg változtatni

Rip Monkey🐒

2018. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

"December 8-án kiadták a hivatalos toxikológiai jelentést, amelyben a halál okának fentanil és alprazolám általi túladagolást jelöltek meg. A vérvizsgálatok pozitív eredményt hoztak marihuánára, kokainra és a Tramadol nevű fájdalomcsillapítóra. A vizeletvizsgálatok ezenfelül több erős ópiátot is kimutattak az énekes testében, mint a hidrokodon, hidromorfon, oxikodon és oximorfon. Szervezetében alkoholt nem találtak."



Gondoltam meglesem mégis ki a bánat volt ez, hát a halála után még érthetetlenebb lett, komolyan egy kemény drogost vesznek sokan példaképnek?

2018. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
49%
Én is ugyanígy vagyok ezzel. Valahogyan teljesen megváltoztam amióta hallgatom egyszerüen csodálatos és igen nekem annyira rohadtul megtetszett hogy az már szenvedés 😍❤😭 R.I.P Peep. Nagyon hiányzik... 😍❤😭😭❤
2018. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!