Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert felek a munkahelyektol?

Miert felek a munkahelyektol?

Figyelt kérdés

Szerintem beteg a fejem.

Gyulolok elkotelezodve lenni,minden szempontbol.

Bepanikolok ha ugy erzem nem tudok lepni.

Legyen akar kapcsolat,akar munkahely,barmi.

1 eve otthagytam az egyetemet es azota tengek lengek kb.

Most talaltam egy nagyon jo munkat ami tetszik es jo a fizu es,es heti 32 orat kell csak dolgozni de ugy felek a munkatarsaktol,hogy milyenek lesznek.

Mi van ha nyomi leszek es nem jovok ki veluk? Vagy ha tul gyerekesnek gondolnak?

Ugy erzem en meg nem nottem fel.

Halisten az elso 3 honap probaido csak,de utana rendes szerzodessel dolgozom majd.

Felek az elkotelezodestol.

Miert van ez velem?!

22/L


2018. jún. 4. 11:29
 1/3 Bubuka508 ***** válasza:
Ha soha meg nem próbálod, akkor soha nem lesz semmi semmiből! Ha kedvedre való a munka és a fizetés is jó, akkor mire vársz? Mi az, hogy nem fogsz kijönni a munkatársaiddal, honnét tudod előre? Ne légy már ilyen gyáva, vagy szarj, vagy kelj fel a biliről! 24 éves korodban ha nem lépsz semmit, akkor később hogy akarsz? Az elköteleződést illetően attól függ, konkrétan miről van szó! Ha menet közben úgy látod, nem megfelelőek neked a dolgok, akkor is még mindig ott lehet hagyni, de ha el sem indulsz, akkor biztos, hogy nem is érsz el sehova.
2018. jún. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bubuka508 ***** válasza:
Bocsánat, elnéztem a korodat, de 22 évesen is ugyanaz a lényeg.
2018. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen próbáld ki magadat ebben a lehetőségben és bízz magadban. Elsőre lesznek nehézségeid biztosan, de figyelj: mindenki kezdőként kezdte. Egyetemre jártál, szóval megvan a megfelelő tudásod.

Lehet, hogy gyerekes vagy. És? Ki ilyen, ki olyan. A lényeg, hogy figyelj a munkádra, végezd el úgy, ahogyan tudod, légy érdeklődő, tanulj közben. Lehet, hogy épp a stíílusod fog megteszeni mindenkinek a csapatban:).

2018. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!