Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyarósi Csaba vlogger...

Magyarósi Csaba vlogger melyik politikai pártal szimpatizál?

Figyelt kérdés
Már több videójában is szó esett a politikáról, de nem hozta nyilvánosságra, hogy kivel szimpatizál, kire szavazott.

2018. ápr. 25. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésből adódik hogy nem publikus, akkor hogy tudná egy anonim kommentelő a neten megmondani? Az ő magánügye, te pedig nem leszel informáltabb attól hogy valaki beír ide egy (kamu) választ.
2018. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
zsidesz
2018. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha akarná, hogy tudják a nézői, valószínűleg elmondaná. ha nem mondja el, akkor meg nyilván nem véletlenül nem mondja el. valószínűleg nem is számít az általa megosztott tartalmak szempontjából, már csak ezért sem osztja meg. neked sem ezzel kéne fgolalkoznod...
2018. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh kedves kommentelők ... az oké, hogy nem mondja meg a nézőinek, de ha minden videóját megnézed akkor megismered milyen alap értékei vannak és úgy megpróbálhatod beazonosítani.


Én kb 3 videóját láttam eddig szóval nem én nem tudom megválaszolni...

2018. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!