Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alacsony férfiak és nők!...

Alacsony férfiak és nők! Milyen érzés, hogy 12 éves kisfiúk és kislányok magasabbak nálatok?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semleges. Mindig magasabbak voltak, úgyhogy nem kavar fel. 😊

(157 cm) N

2018. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A partnereim szerették mindig, hogy pici vagyok, engem korábban nagyon, de már nem zavar, elfogadtam magam. N
2018. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Én egész átlagos vagyok, de el tudom mondani mennyire kisebbségi-komplexusos lehet valaki. Műszakvezetőm 150 centi körül volt, sokan cukinak látták pont a magassága miatt. 2 perc beszélgetés után rá is jött az ember, hogy mennyire egy basáskodó, undok, kárörvendő, rosszindulatú nő. A háta mögött mindenki törpillának hívta vagy hasonlóan, és ha a fülébe jutott rend szerint elvonult sírni 10-20 percekre, majd elő került és nagy hangon az élő fába is bele kötött. Valahogy nem tűnt fel neki, hogy amikor normálisan viselkedett senki nem csúfolta a háta mögött. Lesütött szemekkel kért segítséget ha nem ért el valamit, de még akkor is flegmázott, pedig soha nem nevettük ki érte. Azóta ez odáig fajult hogy "jobb a békesség a csapatnak" felkiáltással kirúgták.


Nyilván minden ember más, ő ilyen személy. Ez nem azt jelenti hogy minden alacsony ember fusztrált!

2018. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Milyen érzés? Normális. Jó, nem 150 centi vagyok, de azért alacsony. Szeretnék több lenni, de ez van. Az nem érdekel, hogy a gyerekek s mások mekkorák, egyszerűen praktikusabb lenne egy kis plusz magasság itt-ott s picit zavaró, hogy a párom 13 centivel magasabb (úgyhogy nyilván ő sem magas, tekintve, hogy ő a férfi s a különbség nem hatalmas, de nekem ez is picit sok). De nem frusztrál, annyi nagyobb problémám van.

A motornál zavart a legtöbbet (a magasságom miatt nem mentem nagymotorra, nekem kellett, hogy könnyű és alacsony legyen a motorom, a biztonságérzetem miatt s nem találtam ilyen nagymotort), de amióta a korlátozottból A2 lett s az elég erős motorokat ad számomra, ez a gond is megszűnt :D


Viszont néha nem érek fel dolgokat... Sokszor a páromat hívom emiatt, sokat számít a különbségünk s az ő magasságával rengeteg nő rendelkezik (igaz, a férfiaknak tipikusan a karjuk is hosszabb arányosan nézve is)...


Máskor nem zavar, néha pedig előnye is van, hogy az ember kicsi. Nem sokszor.


150 centi kicsit jobban zavarna, még nőként is, de ismertem ekkora nőket és nálam alacsonyabb férfiakat, nekik nem okozott különösebb problémát a dolog, bár nyilván határozottan a tudatában voltak, szóval elfelejteni nem lehet...

2018. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Én nem vagyok olyan alacsony (160 cm), de örülök neki, amikor lepiciznek, vagy cukinak tartanak c:

20L

2018. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Durván 15 éve 166 centi magas vagyok, kit érdekel? :D


Volt időm megszokni, nem zavar, a párom is magasabb mint én, hátaztán.


34ffi

2018. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

És nekem vajon milyen érzés, hogy a hülye 174 centim mellett a pasik 70%-a törpe, 25% nős és a maradék 5% finoman szólva sem komplett? xD


Bocsánat a kivételektől. :)

2018. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

161 cm vagyok, teljesen komfortosan érzem magamat a testemben, és nem érdekel ki mekkorára nőtt.


N

2020. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!