Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mogács Dániel, vagy Vadon...

Mogács Dániel, vagy Vadon Jani a nagyobb?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mogács Dániel 170cm

Vadon Jani 163 cm

2018. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy a magasságra gondolt a kérdező?
2018. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Valószínű, mert egy stand-upost meg egy idióta barom celebet nem igazán lehet összehasonlítani másképp.
2018. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Testmagasság alapján Mogács Dániel.


"Emberileg" pedig mindenki döntse el magában, hogy melyiküket kedveli jobban.


Én Vadon Janit szeretem jobban. Intelligenciájából fakadóan nagyon jó humora van, azt külön kedvelem benne, hogy nagyon széles körben tud nevettetni. A legprimitívebb, amolyan "alja humortól" kezdve olyanokig, amelyek két-három perces gondolkodást, és számottevőbb élettapasztalatot igényelnek ahhoz, hogy meg tudjuk érteni. Nagyon széles skálán tud mozogni, személyiségét tekintve pedig sokak számára szimpatikus. Azért az intelligenciáját emeltem ki, mert ezt nem csak én látom így, hanem nagyon sok ismerős - vagy épp számomra teljesen ismeretlen ember emelte már ki ezt a tulajdonságát, így a szórakoztatás területén. És hát igen - nagyon okosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki tudatosan legyen "hülye".

2018. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

"Valószínű, mert egy stand-upost meg egy idióta barom celebet nem igazán lehet összehasonlítani másképp."


Már bocsánat, de a "stand-uposok" mégis micsodák!? Ugyanúgy eladják magukat, ugyanúgy a média termékei, mint bármelyik másik celeb. Mert én úgy látom, ők is ugyanolyan "celebek", hiszen prostituálódtak azáltal, hogy a média számára "áruba bocsátották" magukat. Ami ugyebár alapkövetelménye annak, hogy valaki celeb legyen.


Én úgy látom, egy tőről fakad a kettő.

2018. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!