Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Háziorvosnak inkább hazudjak...

Háziorvosnak inkább hazudjak valamit vagy mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nagyon sok esetben csak igazolásért járok orvoshoz,mert lekésem a buszt vagy més dolgom van vagy akármi egyéb okból kifolyólag. És sokat gondolkoztam rajta,mert eddig mindig azt hazudtam hogy rosszul vagyok vagy megy ahasam vagy akármi más.

Nyílván olyanokr látja rajtam amikor megvizsgál hogy nincs semmi bajom,és amikor megyek mindig ugy níit hogy na mi történt már megint?

Nemtudom hogy adna e igazolást,ha megmondaám neki,hogy csak azért jöttem,és nincs semmi bajom

Szerintetek mit hazudjak vagy ne?



2018. jún. 7. 13:29
 1/4 A kérdező kommentje:
És persze úgy hogy ott az asszisztens is
2018. jún. 7. 13:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hazudj, lehet ha elutasít, akkor legközelebb jobban odafigyelsz a buszra, meg nagyobb erőt veszel magadon, hogy bejárj rendesen.
2018. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha megmondanád az igazat és adna igazolást, akkor ő hazudna helyetted. Amit nem fog.
2018. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy rettenetesen fáradt vagy és mostanában nem tudtad kipihenni magad és pihenni szeretnél, mert nem tudsz koncentrálni, elalszol.
2018. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!