Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a cigányok, akik rendesek...

Azok a cigányok, akik rendesek, dolgoznak, azok nem tekinthetők cigánynak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 10. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez a fajtája. Te szintednek megfelelő példa.: Az amerikai, ha nem eszik hamburgert nem nevezhető amerikainak?

:'D

2018. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Azok a GYIKesek, akik hülye kérdéseket írnak ki, nem tekinthetők embernek?
2018. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése , pl. Az én osztályomban van egy roma és félig roma gyerek .

Teljesen más a viselkedésük és a jellemük .

A félig roma gyereket mindenki cigányozza , a másik tiszta vérű roma srácot senki , de még egyszerse .


Szóval érted , MIFELÉNK hiába vagy roma származású , ha " normális " vagy senki nem fog cigánynak tekinteni/szólítani .


:)

2018. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
94%
Dehogynem, hiszen attól még cigányok. Nem a cigányságuk maga az okozója annak hogy sokan utálják őket. Én pl. utálom a parazitákat. A cigányok nagy része sajnos parazita, ez van. A rendes, dolgozó cigányok nem paraziták, tehát nem utálom őket. Ennyi. Szerintem ezzel a legtöbb ember így van.
2018. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A fehér európai ember, aki lebarnult a napon, nem tekinthető már európai fehérnek?

Látod, ennyire hülye kérdést tettél fel te is.

De azok, mert abból a népből származnak még mindig. Kicsit szemétség ez a megkülönböztetés, hogy jó cigány, rossz cigány, mert magyarokból is van köcsög meg rendes.

2018. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Hol láttál te rendesen dolgozó cigányt?! Én is szeretném látni! Ha jó minőségű felvételeid vannak erről a jelenségről, sok pénzt kaszálhatsz vele.
2018. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg nem fullos cigányok, nem cigányok nevelték, nem teljesen cigányvér van bennük.


[link]

2018. jún. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dehát eveszik a maunkát!
2018. jún. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem a sztereotípiába kell beleilleszteni azt ami nem fér bele, hanem felhagyni azzal, hogy egy népcsoportot kompletten megbélyegzel. A cigány nem egy minősítés hanem származási kérdés, tehát baromi nagy hülyeséget sikerült kérdezned.
2018. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem, azok munkába állás előtt átkeresztelkednek hopi indiánnak... :D
2018. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!