Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerek egy félénk, csendes...

Ismerek egy félénk, csendes roma srácot. Ő miért ilyen? A romák általában temperamentumosak.

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

megnevelték a tesók és ő csak egy csicska és meghúzza magát

ilyen ez az állatvilág, az erősebb kutya baxik

2018. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonlót én is ismertem, némának neveztük, mert nem nagyon beszélt. Mikor a tesókkal jött megeredt a nyelve, és már az értékeinket követelte. :D
2018. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

A származásnak meg a dns nek még mindig semmi köze a személyiséghez, kizárólag a külső hatások számítanak. Szóval ebből a szempontból teljesen lényegtelen a származása.


Pl egy néger az usában elnök, afrikában meg egy analfabéta földműves.

2018. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"általában" - ez a megoldás kulcsa

Általában ember és átlag ember nem létezik. Minden ember más és más, nincs két egyforma. Ebből a sokaságból lehet átlagot számolni bizonyos szempontokból, de az nem az egyén. Ismerd meg, beszélgess vele - és akkor tudni fogod ő "milyen" és később talán még azt is "miért ilyen".

2018. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki félénk az tipikusan el van nyomva (otthon, munkahelyen, baráti körben). Ahogy már írták, az ilyennek is nagy arca lehet, ha van mellette pár tesó. Csajnak még veszélyesebb ilyen elnyomott cigánnyal sétálni, mert az ilyen egy ilyen helyzetbe jobban őrült késztetést érezhet szexuális erőszakra (míg a vagány cigány szimpátia alapon dugja az unokatesókat).
2018. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Utolsó ez egy szarság, rólam is néha azt hiszik hogy félek az emberektől, olyankor mindig elmagyarázom nekik hogy 1szerűen csak leszarom őket nem érdekelnek, vagy épp utálom azt az embert, csak ő ezt nem tudja.


Nagy különbség van az undorral kevert gyűlölet meg a félelem között, de látszólag semmi. Bár hogy a cigóknál ez hogy megy azt nem tudom.

2018. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyedül gyakran ilyenek, aztán ha már a haverjaival van, akkor van bátorsága belekötni az emberbe
2018. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyen csendes félénk cigány vagyok. A folyamatos kiközösítéstől lettem ilyen, majd utóbb rájöttem, hogy semmit sem vesztettem, mert az emberek nagy része annyit sem ér mint egy darab sz.r. És köszi de semmi szükségem sincs sem a társaságotokra sem a szánalmatokra, egy jó könyvel jobban elvagyok, mint bárkivel. A könyv legalább nem érez szégyent a társaságom miatt. Ha valakinek kérdése van szívesen válaszolok.
2018. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szánalom hogy még mindig ITT tartunk lenézik a csendes embert, és AZT képzelik hogy valamiféle elmebeteg örült,némának hívják, mi lenne bass*a meg MI lenne? Ha csak egy kicsit is próbálnàbak közeledni felé,érdeklōdni hogy mi van vele,fōleg akkor ha pl ō egy új dolgozó,vagy tanuló, de nem nevezzūk némának baszogassuk a hátamögött,vagy éppen pont elötte, röhögjünk rajta..és PONT ezzel a magatartással éeik el az "átlag" emberek hogy a csendes emberek kikelnek magukból, vagy éppen még rosszabul érzik magukat lelkileg, Szánalom a köbön az emberiség... megérett a kipusztolásra.
2018. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert rendesebb,mint ezek a nagypofájú agresszív állatok.
2020. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!