Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a félénk,...

Miért nem szeretik a félénk, csendes embereket?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
miért ne szeretnék?
2018. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Az okát sajnos nem tudom. Talán mindenkinél változó, de én is ezt tapasztalom. Ezért is nehéz számomra bármiféle emberi kapcsolatot kialakítani.
2018. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
én is az vagyok szerintem félnek hogy mi bajom van
2018. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Mert nehezebb velük kapcsolatot kialakítani és általában az extrovertáltabb feladatává válik ez (bizonyos esetekben a barátság kialakulása után is a kapcsolat tartása, programok szervezése) Ehhez meg nem mindenkinek van türelme.


Én nem vagyok egy nagy szociális pillangó, de a csendesség bizonyos szinten zavar. Beszélgetőpartnert szeretnék, nem szeretem ha csak én beszélek, én kérdezek, nekem kell kitalálnom mindent különben csak ülnénk és bámulnánk egymásra.

Ez leszívja az energiáim, egy barátság lényege meg nem az, hogy erőnfelül teljesítesz

2018. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Az unalmas embereket nem szeretik.
2018. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Attól, mert valaki csendes, miért lenne unalmas?

Amúgy engem is utálták az osztályban, ugyanis pár ember kitalálta, hogy azért nem beszélek kb soha senkivel a barátaimon kívül, mert fogyatékos vagyok..

2018. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Mert az embereke túlnyomótöbbsége a normálist szereti nem pedig az abnormálist.
2018. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
engem szeretnek :)
2018. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ösztönök miatt. Egy bezárkózó ember nem szimpatikus.


Leginkább azért is, mert csomó energiat kell belefektetni. Én kezdeményezzek, és irányítsam a beszélgetést, én csináljak mindent, mert ő kis félénk visszahúzódó, és ki kell éoíteni a bizalmat, hogy hajlandó legyen interakciót kicsikarni magából. Szóval ez lefáraszt.

Akkor már inkább olyat keresek, akinek nagy társasági energiái vannak. Nyitottan mosollyal fordulnak felém, és azt azonnal viszonozhatom 😉

2018. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem, szeretik őket... Kihasználni.
2018. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!