Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki hosszú nadrágot hordani...

Ciki hosszú nadrágot hordani ilyen melegben is?

Figyelt kérdés

Egyrészt azért hordok csak hosszú gatyát, mert nagyon ronda lábaim vannak, nem is birom összeérinteni a két bokámat, mert a térdeim olyan nagyok...És tisztára olyan alakja van, mint egy disznólábnak.

Másrészt mert borotválni szoktam a lábam, de igy meg csak olyan 4-5 naponta tudok szőrteleniteni, mert a borotvától mindig ilyen piros kis pattanásszerű kiütések jönnek ki a lábamon, hiába használok mindig vadi új borotvát, meg hiába hidratálom a bőrömet, akkor is ilyen lesz. És legalább olyan 4-5 napnak el kell telnie nálam, hogy újra leborotválhassam, mert akkor nem jönnek ki ezek a kiütések. Viszont a borotvától meg olyan gyorsan visszanő, hogy ha reggel borotválkozok, délutánra már borostás lesz -.- És nem valami szép látvány egy lány borostás lábakkal. Szóval ez a két dolog miatt nem szivesen hordok rövid nadrágokat meg szoknyákat, főleg nem iskolába, ahol ismernek...Viszont anyám minden reggel azzal cseszeget, hogy ki fognak röhögni, hogy én ilyenkor is hosszú farmerben vagyok.

Szerintetek is annyira gáz ez? Amúgy is nagyon önbizalom hiányos vagyok és ez a bőrprobléma meg a borostás láb csak rátesz erre egy lapáttal...És már alig várom, hogy végre tél legyen és ne tudjak eljönni itthonról legalább egy harisnya meg egy hosszú nadrág nélkül. :/


2015. szept. 2. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Húzzál hosszú szoknyát vagy ruhát. Most azok is nagyon divatosak.

Egyébként szoktam látni másokat is hosszú nadrágban. Abból is van vékony, nemcsak vastag farmert lehet hordani.

Én ajánlom az epilátort, azzal egy hétig sima marad, nem nő ki egyszerre, leszeded hetente azt a pár kinőtt szálat és így szinte mindig olyan állapotban van a lábad, hogy nem kell eldugni.

2015. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leggings+ hosszabb felső? Am.j hettől mar őszi idő lesz nyugi
2015. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Duenna ***** válasza:
14%

Gáz.

Vannak olyan térdnadrágok, amelynek szárai a térd alatt záródnak, így eltakarja a térdedet. 1-es jól írja, vegyél epilátor gépet (10-15 ezer forint), és azzal mindig szépen tarthatod a lábadat, és nem pattogzik ki tőle a bőr.

2015. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem gáz, miért lenne az? Vannak munkahelyek, ahol kötelező a hosszúnadrág viselése télen-nyáron.

Egyébként nem muszáj pont farmert felvennek, eltakarhatod a lábad lenge vászongatyával, leggings-sel, hosszú szoknyával, "pasagatyával", hosszú ruhákkal.


Egyébként az epilátor sem feltétlenül jó megoldás, mert attól meg - ha ennyire érzékeny a bőre -, olyan szőrbenövéses lehet mindenféle hidratálás meg radírozás mellett is, mint a huzat. Tapasztalat :(

2015. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Van itthon epilátorunk de azzal csak a karomat szoktam, a lábamon eddig egyszer próbáltam ki, de azt hittem, elájulok, annyira fájt :/ Elég kicsi a fájdalomküszöböm, emiatt is használok borotvát. Ráadásul a karomon is mindig van egy csomó szőrbenövés tőle, szóval gondolom a lábamon se lenne más a helyzet :(

2015. szept. 2. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:

A fájdalom idővel múlik majd. Nekem is nagyon fájt először, de most már nem is érzem.

A karodon sokkal érzékenyebb a bőr, attól is lehet a szőrbenövés.

2015. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hát akkor majd kipróbálom a lábamon, bár elég érzékeny a bőröm mindenhol, de remélem, nem lesz olyan szar, mint a karomon :/

2015. szept. 2. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Nem írja elő törvény, hogy harminc fok felett csak miniszoknyában járhat az ember lánya. Én is hosszú nadrágot hordok télen-nyáron, ugyanolyan okokból, mint te, plusz azért is, mert a rövidet, pláne a szoknyát nem tudom elviselni magamon. Az epilálást én is ajánlom, érdemes kipróbálnod a lábadon is. Nekem karon sokkal jobban fáj, mert szabad kéz híján nem tudom kifeszíteni a bőrt, lábon egyáltalán nem vészes.
2015. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én rövidnadrágot a büdös életben fel nem vennék.
2015. szept. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!