Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék változást elérni. A...

Szeretnék változást elérni. A küldöm és a belsőm egyaránt. A küldöm hogy tudnam úgy megváltoztatni hogy teljesen atvaltozasnak legyen mondható. Csak úgy általában le tudnátok írni? A belső változást pedig úgy értem hogy pl a szókincsre rá gyúrok.

Figyelt kérdés

Na szóval a külső változás..

Lány vagyok. Középiskolás

Azert szeretnék megváltozni a szünetben, hogy mikor vissza megyünk szeptemberben a suliba, csodalkozzanak. Olyan hatast szeretnék elérni, hogy azta.. Milyen jól néz ki, mennyit változott ❤️



#szépség #ember #belső #Kulso Változás
2018. jún. 11. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, most milyen az alakod, de 2,5 hónap elég lehet, hogy rendszeress fitness-szel formába hozd magad. Járj minél többet strandra, hogy színed is legyen hozzá. Augusztus végén menj el a fodrászhoz és kérdezd meg, mi a legtöbb, amit ki lehet hozni a frizirádból. A szókincsed ügyében nem tudok segíteni, azt az iskolában kell csiszolnod, nem a nyári szünetben. (Legfeljebb az esős napokon jobb híján belebújsz valamelyik kislexikonba...) :)
2018. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😘
2018. jún. 11. 19:47
 3/3 Fish1 ***** válasza:
Külső változásra, lightosan elég lehet az idő. De a belső változás, amire már fel is figyelnek, hónapok illetve évek kérdése.
2018. jún. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!