Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, h elengedjem, h...

Mit tehetnék, h elengedjem, h ne legyenek rémálmaim?

Figyelt kérdés
Több mint 10 éve halt meg a nagymamám. Hosszú betegség után ment el, de még most is sokszor álmodom vele. Rémálmok. Újra és újra elveszítem benne őt. Vannak időszakok amikor egyáltalán nincs semmi, de ha valami rosszabb dolog történik, akkor szinte már aludni sem merek emiatt.
2018. jún. 11. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Az én nagypapám is beteg volt és emaitt halt meg. Én magamban ezt úgy tudtam lezárni, hogy tudtam mostmár jobb neki, semmije nem fáj és nem szenved tovább. Valahogy neked is ezt kell úgymond "elhitetned" magaddal. Hátha így eltudod engedni.
2018. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azert ha lelkiismeretfurdalásst nincs okod érezni miatta, akkor 10 év után, nem igazan "normális" már ez.
2018. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként nincs csaladod, "napi problemak", amik másfelé terelnek a figyelmedet és az álmaidat is?
2018. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!