Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon érdekes rémálmaim...

Nagyon érdekes rémálmaim vannak. Mi lehet a hátterében? Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Jó pár éve kezdődtek már, időről időre visszatérnek. A cselekmény mindig más, de az álom szerkezete ugyanaz.

Érdekes része, hogy kivétel nélkül mindig tudom, hogy álmodok, és mindig nagyjából három, fél négy között vannak.

Az álom úgy kezdődik, hogy kinyitom a szemem, mindig ott és olyan körülmények között, ahol elaludtam. Semmi nem tér el. Viszont tudom, hogy álmodok, mert valami van a levegőben. Mindig elkezd valami furcsa dolog történni, amitől indokolatlanul rettegek. Hallok valamit, hozzám ér valami, vagy ilyesmi. Aztán újra kinyitom a szemem. Mintha megint felébrednék, de persze nem. Kezdődik előről az egész, és ez addig megy, amíg el nem kezdek imádkozni valamit. Akkor szoktam igazán felébredni.

A legutolsó rövid volt, de durva.

Kinyitottam a szemem, tudtam hogy álmodok és tudtam hogy mi lesz. A fejemnél ült két férfi, akik neveket soroltak. Halott emberek neveit és időnként megkérdezték:

Akkor is ezt mondanád, ha köztük lennél?

Alig kaptam levegőt, közben hallottam a szobám ajtaját nyikorogni. Kinyúltam a telefonomért, hogy az ajtóhoz világítsak, és amikor végre sikerült, csak egy kintről benyúló korom fekete kezet láttam, ami a villanykapcsolónál kaparta a falat. Elkezdtem közben megbénulni, semmim nem mozgott, és akkor jött az ima, ami mindig segít. Elkezdtem mozogni, és ezzel egyszerre ki is jöttem az álomból.

Sok ilyen álmomban ott volt már az a fekete kéz, majdnem mindben. A villanykapcsolóm azóta se működik, de ez csak ráadás.



2018. ápr. 28. 00:10
 1/7 anonim válasza:

érdekes, nem tudom hogy trollkodás a kérdés, vagy tényleg ilyen álmok gyötörnek.

minden esetre bő 1 éve én is hajnali 3:00-3:15 között álmodok mindenféle ökörséget.

mindig ebben az időintervallumban ébredek fel a rémálmokból.

2018. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a közelmúltban volt rémálmom a gonosszal.


Akkor, amikor az esti órákban egy komoly mentális betegségben szenvedő Hölgy társaságában időztem.


Roppant barátságosnak tűnt, de hamar kifáradtam mellette. Kiderült számomra, hogy energiavámpír - sajnos...

2018. ápr. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána az alvási paralízisnek.


Este nekem is elég ijesztő álmom volt, felébredtem az álmomban, rájöttem, hogy ez csak álom, majd tovább folytatódott ez a bizarr álom. Bár én elég sok hülyeséget összeolvastam és néztem.


Nem nézel túl sok horrort, esetleg nem olvasol túl sok ijesztő történetet?

2018. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdés sajnos nem trollkodás, tényleg ilyen álmaim vannak. Egy ilyen után pedig fájnak az izmaim és másnap akár egyig, kettőig is tudok aludni, annyira kimerít. A legrosszabb része, hogy tudom hogy álmodok, és nem ébredek fel.
2018. ápr. 28. 08:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen hanyagolom az ilyen dolgokat. 😩
2018. ápr. 28. 08:49
 6/7 Elenios-E ***** válasza:
40%

Tegyük tisztába akkor kicsit a dolgokat. :)


Az alvásparalízis az egy paralízis (meglepő módon), azaz egyáltalán nem tudsz mozogni, csak fekszel az ágyban, különféle negatív érzéseid vannak, az elméd pörög, de a tested nem tudod megmozdítani.

Ilyesmit érzel?


Egyébként pedig így a történet alapján én arra tudok gondolni, hogy valamiféle negatív entitások (nagy valószínűséggel halott emberek ittragadt lelkei) zargatnak téged éjszaka.

Mire alapozom ezt?

- Izomfájdalom, kimerültség

- Az ima segít ellenük

- Fix időpont


Azért vagy fáradt és kimerült, mert energiát szívnak belőled, és ahogy látod magad közben az az asztráltested kivetülése.


Kristályok illetve a lakás tisztítása/halott lelkek hazasegítése segíthet. Az viszont nagy tanulság lehet neked is és másoknak is, hogy amikor ilyesfajta sötét dologgal állunk szemben, IMÁDKOZZUNK (mindegy hogy kihez), az szinte mindig segít.

2018. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mi lehet a hátterében?"


George Soros.

2018. ápr. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!