Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendőrség! Lehet ebből valami?...

Rendőrség! Lehet ebből valami? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval arrol lenne szó hogy 17 éves vagyok és apam haverja adott egy betletet ami kamu. És erről nem tudtam. Masnap elkaptak az ellenörok és megbuntettek . 16 ezret beis fizettem! Erre ma kihalgatásra kell mennem es szo szerint rettegek. Nem lessz belole ugye semmi? Elvileg ha azt mondom hogy egy cigány kinézetű embertől vettem akkor valahogy elmegy. Vagy mit tegyek? Börton nem lehet nem? Köszi előre is aki ir választ ! :)
2018. jún. 11. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Oh . Engem is megbüntettek . Szégyen a b.k.v. 19F . Odda ohh 16000 ft. Menjenek a p be . De egészen fura sztori . Leírhatom privát ha akarod
2018. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hat oksa. De engem behivtak kihalgatasra lehet ebbol valami? Vagy max azt mondják ejnye bejnye?
2018. jún. 11. 22:55
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Mi a fa@om az a betlet, és mi a kamu? Bazki nézd már vissza mi a @art írtál!De már nem is érdekel, de ez ba+, cigány kinézetű embertől vetted, akkor már feloldozást nyersz? Mi van???
2018. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Leirom ujra xd. Kamu berlettel elkaptak amirol en se tudtam hogy az! :D
2018. jún. 11. 22:59
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem lesz belőle semmi komolyabb, csak ejnye-bejnye, amúgy is csak 17 vagy, nem mehetsz sittre, javítóba meg nem bérlethamisitásért kerülnek be, hanem sokkal komolyabb dolgokért.
2018. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
nincs odabe' hely angyalka mee' kő' a migráncsoknak
2018. jún. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
sokkal komolyabbért, mint az okirathamisítás, igaz? tökmind1, hogy kitől kaptad, majd szerinted nem fogja letagadni, hogy ő adta? te használtad, meg persze, nem gyanús, hogy valaki csak úgy ingyen ad egy bérletet...magyarázhatod ezt, úgysem fogják elhinni...
2018. jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha nem készítetted és nem árultad akkor nem lehet gond.
2018. jún. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Ha a faterod haverja adta a bérletet és emiatt bajba kerültél, akkor az apádnak kéne előszednie az embert, mivel te még nem vagy 18, aztán közösen beballagni a rendőrségre. Amúgy mielőtt bármit is mondanál ügyvédhez kéne fordulni.
2018. jún. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk kezdjük ott, hogy ha kihallgatnak, akkor ne kamuzz összevissza, hanem mondd az igazat. Hidd el, nem olyan nehéz a hamis tanúzást lefülelni, főleg egy rutintalan, rettegő tini esetében. És a hamis tanúzás bizony komoly bűncselekmény, amiért persze, elsőre nem fognak a Csillagba küldeni, de egy felfüggesztettet simán kaphatsz.

Ellenben ha elmondod az igazságot, mivel te magad bűncselekményt nem követtél el, semmi bajod nem lesz, sőt, egy belevaló srácként fognak rád tekinteni a rendőrök.

2018. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!