Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami illegálisat tettem?...

Valami illegálisat tettem? Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy van egy ház aminek a hátsó kertjénél van egy csatorna (az utcán), rengeteg patkány tanyázik ott és a kutyám szereti nézni őket, eü. séták alkalmával 3-4 percet időzünk ott, nem megyünk minden nap oda, de elég rendszeresen járunk oda. Egy alkalommal arra mentünk, a tulaj a kertben dohányzott, és mikor oda értünk ránk kiáltott, vissza léptem a kert elé, kérdeztem udvariasan hogy "tessék?", csak nézett és pöfékelt, megijedtem, de pár percre megálltunk ahogy szoktunk, nem gondoltam hogy bármi törvény elleneset tennénk ezzel. Utána tovább mentünk, gondoltam hogy ha baja van majd szól. Ez egy hosszú séta volt, 1,5 órát sétáltunk, mikor vissza értünk arra a környékre azt láttam hogy (valószínűleg) kihívták a rendőrséget. Engem nem keresett senki, így gyanítom nem miattam mentek ki meg amúgy és érdekesen hallatszana hogy "halló, rendőrség? egy gyerek sokszor a hátsó kertnél áll a kutyájával" és úgy ennyi mert ennyit szoktunk csinálni, én csak állok és figyelem a kutyám. Valami törvénybe ütközőt tettünk?

2017. szept. 15. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem egészen tiszta nekem a helyzet: a ház hátsó udvarán/telkén álltál a kutyáddal? Mert ha igen akkor elvileg birtokháborítást követtél el, de ha az utcánál álltál a telken kívül akkor nem. Igaz, nekem se biztos hogy tetszene ha valaki az utcán állna és nézne befelé (nem mintha patkányok rohangálnának a telken :D), de nem hinném hogy ezért rendőrt hívnának. Kitudja, lehet éppen az miatt volt bejelentés hogy patkányok vannak a telken.
2017. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dehogy voltunk az udvaron, az utcán álltunk, a csatorna is kívül van. Nem is szoktam befelé bámészkodni. Még csak nem is zajongunk vagy valami.
2017. szept. 15. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem már, ez esetben semmi rosszat nem tettél és nincs aggódni valód emiatt.
2017. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendőrség hol volt? Az elott a haz elott?
2017. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs kihez mentek, de az a ház irányába tartottak ahol az illető lakik
2017. szept. 16. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak jaroroztek
2017. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!