Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebből lehet baj? (többi lent)

Ebből lehet baj? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy haverommal kint voltunk a vasúton, érméket lapítottunk, szórakoztunk ott... Egyszer csak arra lettünk figyelmesek, hogy dudál a vonat NAGYON HANGOSAN, mi nem is láttuk egyébként, mert pont kanyarban volt...Mi gyorsan elszaladtunk.. valamint én nem teljesen, mert vissza szaladtam a sínre a táskámért, mert sok érték volt benne (teló, haverom telója meg ilyenek) utána én is szaladtam el, amilyen messzire csak tudtam, a bicikliket ott is hagytuk.... De. a vonat megállt és kisszált belőle egy ember, majd amikor látta, hogy messze vagyunk vissza ment és elindult megint mellesleg utasokat szállított,menetrend szerint amikor elindult vissza mentünk a táskámért és már mentünk is el.

2017. szept. 12. 15:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként 17/F
2017. szept. 12. 15:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egyszer vissza mentél a táskádért, miért nem vitted el mind a kettőt? Akkor nem kellett volna vissza menned újra. Amúgy a fene tudja miért állt meg. Ha ti nem láttátok a vonatot, akkor a mozdonyvezető sem látott titeket.
2017. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!