Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme a csajok pasik...

Mi értelme a csajok pasik Balaton műsornak?

Figyelt kérdés
Van aki nézi?
2018. jún. 13. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Agyhalott gyerekek nezik.
2018. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi; és nem.
2018. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, minden a reklámra épül.
2018. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Kitölti a műsoridő egy részét és ha oda kapcsolsz, színes fények jönnek a tv-ből.
2018. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
ugyan az mint az éjjel nappal Budapestnek! a sok kretén munkanélküli agyhalottnak legyen valami elfoglaltsága!
2018. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez az Éjjel Nappal Bukarest tóparti változata, kb. ennyiben körül lehet írni. De a "pasik" itt is mind börtöntetkós priuszos orkok, a "csajok" meg szintén itt is mind csiri-biri riba_ncok.
2018. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én próbáltam nézni, mert olyan helyen forgattak, ahova én is szoktam járni. (B.Lelle központja és a lila büfé a strandon, meg az apartmanszálloda is arrafelé van ahol az apa-lánya páros volt)

Dee... szóval értem én, hogy amatőrök a színészek, de itt a rendezéssel és a forgatókönyvvel mintha amatőrök foglalkoztak volna. Kínszenvedés volt, rosszabb mint egy válogatott meccs. Tehát nem szórakoztatott, hanem végig én éreztem magam kínosan a szereplők helyett.


Második szereplőgárdát már meg sem néztem, remélem nem folytatják idén.

2018. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!