Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennek mi az értelme? Foglaltam...

Ennek mi az értelme? Foglaltam volna egy szállást, a Bérbeadó kérdezte a korunkat mondom 20-21 évesek, erre jön a válasz, hogy akkor nem tud fogadni minket?

Figyelt kérdés

nem is a tulajdonos írt, hanem az oldal, hogy "A házigazda sajnos nem tudja Önöket fogadni :("


ez most mi?


nem szimpik neki kapásból a 20-21 évesek csak úgy előítéletből, vagy nem értem?



2014. júl. 10. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sztereotípia... Próbáld meg mégegyszer, esetleg telefonszám.
2014. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tulaj nem szívesen fogad fiatalokat, mert fél a hangoskodástól, randalírozástól és a szállás leamortizálásától! Szerintem megválogathatja, hogy kinek adja ki a nyaralót, úgyhogy nem erősködnék nála, keresnék egy másikat.
2014. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó, hogy mi pont nem ilyenek vagyunk, na mind1 már tovább léptem azóta, csak idegesít mert egy jó ajánlat volt
2014. júl. 11. 19:28
 4/6 anonim válasza:
Hol van ez a szállás? Mi idősebbek vagyunk. :D
2014. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
siófok és még az időszak is zsír lett volna, az ár is..most végül Balatonlellére megyünk kicsit drágábban..azóta minden bérbeadónak elmondom, hogy mi nem vagyunk dübörgősek, és ez be is válik, de még ilyet..
2014. júl. 14. 20:22
 6/6 anonim válasza:
De konkrétan melyik szállás az?
2014. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!