Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinisták! Régebben láttam egy...

Tinisták! Régebben láttam egy cikket arról, hogy Martina Stoesselnek volt azt hiszem Pesten egy 'hasonmása' és volt róla egy cikk, valaki nem látta esetleg?

Figyelt kérdés
Köszönöm az értelmes válaszokat. Aki ezt a kérdést hülyeségnek találja, az ahelyett hogy kommentelne inkább ne írjon semmit.

2018. jún. 15. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

huuhaa! sziaa! Egyrészt nehéz volt megtalálni a kérdést mert a címszavakban nem használtad pl a Martina Stoesselt, Tini Stoesselt vagy a Violettát,de ez lényegtelen.

Másrészt...én is olvastam vmi hasonlót.. hogy fotózkodtak vele,meg nem csak az arca hanem a ruhája is teljesen megegyezett Violetta stílusával..én is kerestem ezt az oldalt, de lehet hogy törölték😭😭😭 vki segítsen nekünk pls!!❤

2018. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!