Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miérttetováltatják magukat az...

Miérttetováltatják magukat az emberek? Én sose tetováltatnék magamra semmit.

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 06:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Jo, akkor ne tedd.
2018. jún. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert van, aki örömét leli benne. Te sose tetováltass magadra semmit.
2018. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy tul okos igaz?
2018. jún. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert nekik tetszik.Ennyi...
2018. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Mert divatot csináltak belőle és a sok birka ezt követi.

Egyébként a férfiak igen nagy része keménykedésből mert szerintük az ilyen olyan szörnypofa, tigrissárkány, nagyon fantáziadús nonfigtól majd jakuzák lesznek meg pokolangyalai és félelmetesek lesznek de nagyon..esetleg születik egy gyerekük és nehogy elfelejtse a nevét születésnapját ezért ráíratja magára.


A nőket meg egytől egyig elcsúfítja a firka. Van egy jó alakú ,jó lábú csaj, erre egy baromi nagy okádék virágot indát vagy baglyot meg mittudomén milyen pacát rajzoltat a combjára lábszárára amivel teljes mértékben megbontja a természetes harmóniát- szimetriát amit amúgy a szép alakja tiszta bőre adna . Meg csuklóra nyakra a nagy magvas jelmondatok szankszrítűl meg angolul meg délkínaiul a kungbaocsirke receptje ,hogy nehogy elfelejtse mihez kell tartania magát.

Szánalom. Le lehet pontozni ,de leszarom :)

2018. jún. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Mert biztos neked is van par olyan dolgod, amit en nem csinalnek soha, annyi kulonbseggel hogy engem nem erdekel a te dolgod, es te is leszallhatsz masok tetovalasairol.
2018. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Akkor te ne tetováltass. Én szeretem magamon amik vannak, jó emlék mindegyik.
2018. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
63%
Mert talán az önkifejezés egyik csodálatos formája maga a tetoválás? Jó magam is rendelkezek párral de sosem divatból csináltam vagy ,hogy "keménynek" tartsanak. Akinek meg nem tetszik az így járt. Én sem szólok be senkinek ,hogy miért szőke kék vagy zöld a haj színe. Mostanában tényleg hatalmas teret nyert az egész és némiképp divat is lett (pl semmitmondó rózsák ,koponyák , üres idézetek stb...) . A divat részét én sem értem de aki pl élt az utcán és hányattatott sorsa volt (mint pl én) és nem mond neki semmit a soha ne add fel és egyéb bugyuta idézetek az igenis had tetováltasson már magára egy olyan motívumot vagy képet akár ami erőt adott neki a nehéz időszakokban
2018. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Es akkor? Ne nezz oda ha nem tetszik.
2018. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Én sem tetováltatnék magamra semmit, de az kicsit sem foglalkoztat, hogy mások miért teszik. Nem vagyunk egyformák. Nekik ezt tetszik és kész.
2018. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!