Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 éves vagyok ha tetováltatné...

17 éves vagyok ha tetováltatnék az ujjaimra akkor az idő múlva lenőne valamerre? Plusz most kezdtem el hosszútávra kondizni.

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Fél éven belül nagyon sokat kopna. Eltorzulni nem fog, de kopni igen. Az ujj felső részén még csak-csak megmarad, de az oldalain nem nagyon. Ezért se nagyon vállalja minden tetováló el.
2018. febr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Olyan, hogy lenő egy tetoválás, olyan nincs. Ujjakon/tenyeren/arcon sokat kopik, ahogy az első is mondta ezért nem is szívesen vállalják a tetoválok. Amúgy meg 17 éves vagy ha szeretnél tetoválást akkor ne ennyire feltűnő helyre. (Ezt úgy mondom, hogy nekem is feltűnő helyen vannk tetkóim, de én a szakmában dolgozom, szóval nem zavar későbbiekben munkakeresésben stb.)
2018. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat meg, hogy nem trollkodttatok be :D
2018. febr. 6. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!