Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rémálmaim vannak amióta a...

Rémálmaim vannak amióta a kutyám nincs velem miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Nagyon jó alvó vagyok és sosem szoktam álmodni vagy csak nagyon ritkán. Amióta viszont a kutyám nincs velem folyton rosszul alszok. Az a helyzet,hogy őt most vissza vittem pár hónapra a szüleimhez, mert a lakásomban nem tarthatom egyedül én meg külföldön vagyok és csak 3 hónap múlva megyek haza.

A kutyám mindig velem aludt, és hiányzik nekem. A puha teste, az illatta stb. De amúgy meg nem betegedtem ebbe bele, teljesen jól érzem magam, annyi,hogy gyakran eszembe jut,főleg lefekvés előtt amikor egyedül vagyok már. Amíg melózom vagy a két barátommal akikkel jöttem melózni, szórakozunk,kirándulunk semmi gond. Igazából az alvással van HATALMAS bajom.


Már lassan két hete azt álmodom,hogy a kutyámat megölik,szétcincálják nagyobb kutyák. Rendesen feltudom magam előtt idézni ahogy megtörténik ez. És én megakarom menteni, de sose érem utol, mert előttem fut és nem tudok neki szólni,hogy álljon meg. Van amikor sírva ébredek vagy fáj a melkasom, szomorú vagyok. Mikor újra elelaszom szintén ezt álmodom. És rendszerint már 4-5 órakor ébren vagyok, utána nem is alszom.


Nagyon nehéz nélküle ez tény, de az álmaim sokkal jobban kiborítanak. Konkrétan az álmok érzékeltetik velem a kutyám hiányát. Mivan velem? Ezt hogy lehet megakadályozni???? :(


L


2018. jún. 17. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Jajj és már 3 napja van megint egy álmom...az az hogy a kutyám nem örül nekem amikor találkozunk. Úgy értem ha csak 1 percig nem látott és megyek vissza hozzá ő vinnyog, ugat, rázza az egész popóját, vidám és nyalogat ugrál. Az álmomban mint most is...hiába hívom vagy akarom megölelni, ő nem jön hozzám, csak elsétál,nem örül. Annyira félek amúgy attól,hogy tényleg a való életben sem örül majd nekem. Közben meg tudom,hogy de..dehogyisnem. hiszen velem nőtt fel.
2018. jún. 17. 10:57
 2/5 anonim válasza:

Próbáld meg ezt a 3 hónapot kibírni nélküle..

vegyél egy pluss kutyat es aludj azzal :D

2018. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az álmaim irányítanak. Előtte nem volt gondom. Amikor elváltunk akkor sem éreztem akkora fájdalmat,mert tudtam jó helye van a szüleimnél is. Erre már első nap olyat álmodok ami hatással lesz rám nappal is.
2018. jún. 17. 10:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Elhoztam a plüss kutyáját. :) Amúgy úgy is alszom mintha velem lenne. Nem tudatos persze. Reggelre be is görcsöl a lábam. Mert a kutyám mindig rajtam aludt és alig tudtam mozdulni..az álmok zavarnak nagyon.
2018. jún. 17. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bűntudatod van, amiért lepasszoltad, azért rémálmodsz. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, érzéseket nem lehet irányítani.
2018. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!