Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn csalódtok, ha...

Milyen sűrűn csalódtok, ha egy itteni beszélgetésben képcsere történik? Megmondjátok neki ha nem tetszik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez nem egy társkereső, de ettől eltekintve megmondom, ha nem tetszik. Bunkóság tudom, de az is egy szemét húzás, ha többet nem írok neki és felszívódom.

Általában nem szoktam csalódni egyébként annyira, mert nem nagyok az elvárásaim. Mindenki tudja, hogy online nem topmodellek ismerkednek.

2018. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem történik képcsere sohasem. Annyira általában senkivel nem jövök itt ki jól.
2018. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyszer volt olyan hogy ezen az oldalon hosszasan beszélgettem valakivel és kíváncsi voltam egy idő után hogy milyen arc párosul a kedves szavakhoz. Így történt képcsere. Nem csalódtam, vagyis inkább kellemes csalódás volt, miután mindig csúnyának írta le magát az illető pedig nem volt az. Mondjuk nincsenek nagy elvárásaim, én se vagyok egy matyóhimzés. Ha nem tetszett volna az se számított volna mert úgyse párt keresek itt, csak szeretek idegenekkel ismerkedni. Akkor meg mindegy hogy ki hogy néz ki, csak a kíváncsiság miatt érdekel.
2018. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
milyen érdekes. tőlem mindig kérnek rgy pár levélváltás után.
2018. ápr. 27. 15:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze mert a legtöbben akik privit írnak egy lánynak azok farokverés céljából teszik, mást úgyse érhetnek el. A vicc kategória amikor kisgyerekek magukat lánynak kiadva kérnek képet pasiktól. Az ilyenek mit éreznek?
2018. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
keresik önmagukat biztosan:)
2018. ápr. 27. 16:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Tuti :D

Viccet félretéve már ez a 3. válaszom a kérdésedhez, ideje lenne képet küldeni. Xd

2018. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
áhh le akarok szokni róla de köszi:)
2018. ápr. 27. 16:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Uhh sajnálom, nem tudtam hogy képküldés függő vagy. Erről a káros szenvedélyről még nem hallottam. :)
2018. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és ez csak a jéghegy csúcsa...
2018. ápr. 27. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!