Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Steamon megfenyegetek veezélyb...

Steamon megfenyegetek veezélyben vagyok?

Figyelt kérdés
állitolag letud nyomozni és idejön ma estére, nem adtam meg neki valos lakhelyemet de nem tudom vane félni valóm ?
2018. jún. 17. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincsen félnivalód, ne legyél naiv.
2018. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
1980ban születtél és ilyenektől félsz? Amúgy honnan veszed, hogy feltud kutatni? Ha komolyak a szándékai mért szólna előtte? Hogy legyen bizonyíték később a rendőröknek? :)
2018. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyszer egy játékba írta valami kinderkommandó,hogy ügyvédet fogadott és pár napon belül számítsal bíróságra meg hogy jönnek a házam elé :DD Nyilván semmi nem volt,ahogy most se lesz
2018. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Létezik olyan ember aki megtalál, de az nem steamen fog fenyegetőzni.
2018. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
38 éves vagy, és még szg-es játékokkal játszol?
2018. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

40 éves vagy és még mindig passzívan bámulod a tv-ben a reklámokat, meg ilyen hülye játékokat nézel mint a foci?


Egy jó játék még mindig 100x többet ér mint akármelyik agyhalott műsor.

2018. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6# "40 éves vagy és még mindig passzívan bámulod a tv-ben a reklámokat, meg ilyen hülye játékokat nézel mint a foci?"


Ezt a kommentelők közül ki írta?


A te fejedben az egyetlen alternatíva a TV ha valaki nem játszik?


Én 20 évesen nem játszom semmilyen játékkal és TVt sem nézek. Ehelyett sport, munka, olvasás, tanulás.

2018. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó te egy igazán csodálatra méltó igazi átlag szabvány ember vagy. Csak ne lennél ennyire büszke rá.


Képzeld van olyan játék amiben több ezer, vagy akár több száz ezer sor idegen nyelvű szöveg van amit el lehet vagy el kell olvasni.


Mennyivel jobb az aki a tv előtt ülve nézi az ostoba foci wb-t és néha ordít egyet hogy gol?

2018. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És tudod mi jobb a játékokban lévő chatnél, ahol a legtöbb embernek max 2-3 száz szavas szókincse van?


Egy más nyelven íródott könyv :) Amihez az értelmezéséhez nem elég a "noob" plusz 3-4 db trágár szónak a tudása.

2018. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó milyen chat?


[link]


Itt van pl a skyrim fordítása. "6 600 000 karakter fordítása és lektorálása 100%-ban elkészült!"


Mennyi szöveg van benne azt nem tudom, de ezt is vagy 10 évig csinálták. És ez még csak 1 játék.


Dragon age inquisition-t pl még mindig nem bírták lefordítani mert abban is annyit pofáznak hogy nem igaz, valami 3%-nál járnak.

2018. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!