Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy mitévő legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mitévő legyek 16 éves lányba vagyok szerelmes én 20 vagyok és a szülei el tiltotak tőle megfenyegetek hogy ne merjem keresni sehol hívhatnak rám rendőrt?

Figyelt kérdés
Azt mondta az anyja nem miatta ha nem miattam lett lelki roncs a lánya pedig mi csak szeretni akarjuk egymást

2018. ápr. 8. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megfenyegettek, akkor te hívd rájuk a rendőrt. És nyugodtan lépj vele kapcsolatba, tipikus szülők akik nem tudják milyen a mostani fiatalság.
2018. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem hívhatnak rendőrt. Még akkor sem, ha a szerelmetek összebújásban is öltene testet. 14 éves kor felett már a lány vagy fiú jogosult maga dönteni erről. Semmiféle jogi megfontolás nem lehet a hatóság közbeavatkozásának.

A 4 év korkülönbség is teljesen normális.

Ha meg csak együtt szórakoztok, az meg végkép nem alap semmiféle háborúskodásra.


Ami megfontolandó esetleg: Ha a lánynak lelki baja van, mivel segítesz neki, s mit vállalsz magadra?

Kockáztatod-e azt, hogy te is tönkremenj az "anyós" miatt?

Ki tudod menekíteni a lányt az anyja karmai közül? Ahhoz gyámhatósági közbelépés kellene még 2 évig.


Ha lehet, ne árts!

2018. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van az előttem válaszolónak

Viszont azzal a felső résszel nem igazán értek egyet ugyanis ha ilyen módon vagytok együtt az igenis elítélendő mert 14 felett csak 18 év alattiakkal lehet ilyen kapcsolatot létesíteni más szóval meg kell várni amíg ő is 18 lesz

2018. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:
# 3: Mindegy, hogy egyetértesz-e vagy sem, de 14 év a beleegyezési korhatár, tehát egy 14 éves közös beleegyezéssel már szabadon szexelhet akár 90 évessel is.
2018. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as! Rosszul tudod. 12 és 18 év között szabad a szex, ha önkéntes, kölcsönös akaraton alapul.

12 év-1 nap, vagy 18 év+1 nap esetén nem.

14-től végtelenig szabad a pálya a jog szerint.

2018. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok olyan én ki tudnám várni azt hogy le feküdjek vele én csak vele szeretnék lenni de a szülei szó szerint megfenyegetek és el tiltoták mindentől velem kapcsolatban :((
2018. ápr. 8. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra, légy férfi, a rendőröktől meg semmit ne tarts.
2018. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatast
2018. ápr. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!