Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazat adsz ha -az elterjedt...

Igazat adsz ha -az elterjedt gyakorlattal szemben- azt mondom, hogy minél kevésbé szép és magabiztos valaki annál inkább ismerkedjen élőben?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve minden ismerkedést csak a valós életben, élőben tudok elképzelni. A virtuális tér erre egyszerűren alkalmatlan.
2018. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a barátaim felét netről ismerem és párkapcsolatom is még csak onnan volt. Szerintem a net főleg annak jó, aki személyesen nehezen nyílik meg (nekem pl. frusztrálóak az elején a beszélgetésben beálló csendek, hiába tudom, hogy természetes, stresszelem magam rajta), élőben meg főleg annak jó, aki könnyen feltalálja magát társas helyzetekben (vagy rossz a helyesírása :D) de egy jó külsejű ember mindkettőnél előnyben van egy csúnyábbal szemben.
2018. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!