Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy átmenni érettsé...

Hogy lehet úgy átmenni érettségin, hogy semmit se tanul az ember?

Figyelt kérdés
Van pár ismerősöm, aki se négy év alatt, se érettségi előtt nem tanult, nem is a legokosabb emberek és mégis sikerült neki. Itt is olvastam ilyeneket. Forrásból, töri atlaszból meg irodalmi szöveggyűjteményből meg lehet csinálni?
2018. jún. 18. 05:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%

Azért egyszer olvasd el a tételeket,hogy valami fogalmad legyen róla. Egyébként simán meg lehet csinálni tanulás nélkül is. Irodalomból nekünk minden tételhez ki volt téve egy könyv,szöveggyűjtemény stb. Én az ember tragédiáját húztam,ott volt előttem a könyv úgyhogy szépen kiírtam belőle a lényeget a helyszíneket stb, ráadásul azt a könyvet alapból el sem olvastam, csak elkezdtem anno és untam ezért a felénél abbahagytam :DD nem tudom már 4 vagy 5 lett a jegyem.

Töriből én ugyan atlaszt sosem használtam,mert nekem az olyan volt,hogy megjegyeztem mindent ,töri nekem egy mese kb. De az alapján szóbeliztek, ott tényleg le van írva minden. Törire bár betűről betűre tudtam mindent mivel utált a tanár csak 4-est kaptam.

Egyébként egész 4 év alatt kb semmit nem tanultam,írásbleire egy betűt se,egyedül szóbelire tanultam meg a tételeket kb mindenem 4-5 lett.

2018. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!