Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az a cigány akit a környezete...

Az a cigány akit a környezete annak tart vagy az aki olyan antropológiai jellegekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 09:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 egy szénfekete ember, akit európában neveltek is mindig fekete lesz. mivel ez nem (csak) kultúra, hanem számrazás
2018. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy valaki cigány, az a néphez való tartozását jelöli.

Néphez való tartozást pedig nem befojásolja az, hogy milyen emberi rasszhoz tartozol.

2018. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az egy "ly". Tisztában vagyok én is vele... :D
2018. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Csak szólok hogy cigány rassz nem létezik, az egy népcsoport.


És mindenki az aminek vallja magát mert azt nem egy másik ember fogja eldönteni. Ok egy négerből nem lesz svéd, de az europai meg a cigány között nincs akkora különbség a keveredés miatt.


Én is láttam már hófehér embert ráadásul lányt aki mindennél cigányabb volt és annak is vallotta magát. A valódi klasszikus cigányok majdnem olyan barnák mint a négerek, de azokat már ritkán látni. (Én azokat úgy hívom hogy nigg3rcigány de nincs ebben semmi rasszizmus)


Magyarországon meg kb minden napbarnított vagy kreol emberre rá lehet fogni hogy cigány, de ez már csak a magyarok butasága, mert attól ők még magyarabbak lesznek.

2018. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

'aki nem magyar az cigány'

Ez a best :Dddd nagyon tipikus

2018. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14es: nagyapám se volt rasszista, bár egyszer egy törött sörösüvegre azt mondta, hogy n.ggerkés.. (lol nem engedte elküldeni, pesig a n.gger nem is rasszista)
2018. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 te küszöbmajom
2018. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!