Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol található meg MC Isti a...

Hol található meg MC Isti a neten?

Figyelt kérdés
a thug life hungary szokott videókat feltenni róla de ezeket hol találni meg első kézből, szerintem jófej iparos aki kiáll az igazáért. na meg a zenéje sem egy utolsó fos... jobb mint justin bieber :p

2018. jún. 19. 13:11
1 2 3 4
 1/38 Bokorugró válasza:
80%
Azért az erős, hogy a zenéje nem egy utolsó fos :D mert az. De a többivel egyetértek! Hasonlóképp érdekelne engem is a videói.
2018. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én vagyok az oldal alapítója, Kőrőskényi István néven találod meg.

Az oldalunkat törölte a facebook, többek között az ő jelentgetései miatt, itt megtalálhattok minket újra:

[link]



Tölti fel a videókat ahol szapul minket, mi nem tudunk reagálni rájuk mert a facebook némításunk még tart (11 napig még), de nagyon ránk van kattanva esélyes hogy rólunk is zenét ír. :D


Nővérem és az én nevemben, a képeinket lementve áloldalakat nyit hogy "pedofil" és "prostituált", ezekről az oldalakról ír magának, hogy "Jó a zenéd Isti" stb... közben fenyegetőzik, hogy akkor hagyja abba, ha újra futtatjuk a zenéjét.

Jelenleg némítva vagyunk ezért nem posztoltuk ki az eseményeket de az ő áloldalait és a facebookjára rólunk feltöltött lejárató anyagokat jelentve elértük hogy őt is némítsák szóval most pár nap nyugi van mind két fél részére.



MC Isti nevet azt én találtam ki, direkt azért hogy az inkognitóját megőrizhesse, de a szakítás után "ellopta" és oldalt is nyitott ezen a néven, ezért tervezzük hogy indítunk egy másik MC Istit mint riválist, mivel ezt a nevet a sajátunknak valljuk és nem engedjük át.


A Thug Life Hungary oldalra két hétig még hiába írtok, nem tudunk válaszolni, de egyébként mindig is nyitottak voltunk az oldalt követők felé, hiszen nektek lett az oldal létrehozva, a ti szórakoztatásotok céljából :)

2018. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ennyire átvert, szuper oldalatok van amit sokan szeretnek
2018. júl. 28. 17:24
 4/38 István x ***** válasza:
39%

Szia hazudnak ne higy nekik Mc Isti vagyok lelopkoták a videoimat , alázták 195 ezer ember ellöt hazudozok gyere a facebook oldalamra átküldöm neked miket irogáltál van egy videó is róluk

Fenyegetek .

2018. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 István x ***** válasza:
30%
Elirtam tehát 195 ezer ember ellőt hazudoztak rolam
2018. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%

Magadról küldtél be videókat, amiket mi nem úgy és nem olyan szöveggel osztottunk meg ahogyan te szeretted volna. Valóság rólad az, hogy vonat alatt kapaszkodva, bliccelve, wc-kben bujkálva utazol Európa szerte, sátrakban, hidak alatt alszol vagy elhagyatott vidéki lakásokat törsz fel szállásnak és magad mesélted hogy Blacsenkoval valami őzt is levadásztatok, amit az erdőben megsütöttetek, hiszen csöveztek mindenfele.

Mi őszintén beakartunk mutatni, mint embert, aki egy életművész. Te pedig magadról hamis képet mutatva megjátszottad volna magad, hogy te milliárdos vagy, gazdag zenész tele lóvéval stb.


valóság, hogy pfandflaschekat gyűjtögetsz, abból veszel kebabokat,kólákat amikkel játszod a fejed, hogy neked arra is futja, közben fikázod az itthoniakat, hogy csöves mindenki. Ez sem tetszett nekünk.


Verted magad az MC Isti névre is, azóta meg már azzal futtatod magad. Nekünk pedig fenyegető videókat küldözgettél Blacsenkoval aki magára vállalta benne azt, hogy a prisztás gyilkosságok elkövetőinek cinkosa, te pedig késekkel hadonászva fenyegetőztél.


Ennyit rólad.

2018. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként azzal, hogy lejárató videót készítettél rólunk amiben a beképzelt és behaluzott dolgaidat meséled, hogy mi 18-20 évesek téged és anyukádat életveszélyesen megfenyegettünk és te rettegsz tőlünk, eléggé hihető :D


Közben minden olyan videó és üzenetváltás teljes egészében (nem úgy mint neked hogy egy-egy kivágott mondat) le van mentve, még anyukáddal is, ahol arra kér minket, hogy barátkozzunk már veled, mert meg vagy őrülve, hogy nem tesszük fel a videóidat. Ki is volt írva youtube csatornánkon hogy feltesszük a fenyegetőzéseidet, az üzeneteket, de nehogy igazad legyen, hogy le akarunk járatni, inkább hozzá sem fogtam a videóhoz, inkább hagyunk, hadd képzeld még most is azt, hogy ellened vagyunk, előbb-utóbb megunod meg látni fogja mindenki hogy egy pancser vagy.


Az meg már inkább neked szégyen, hogy mondtuk, hogy segítünk támogatunk mindenben, mert láttuk hogy egy szerencsétlen vagy, te elszemtelenedtél, később már fenyegetőztél és zsaroltál minket, testvéremet azzal fenyegetted, hogy Svájcban vagy te is, és a gyermekével kifigyelted a lakását és majd "megkeresed", ha nem veszünk vissza a csapatba. Nem voltál csapattag sem, csak bevettünk egy közös messenger üzenetváltásba, ahol küldözgetted a videóidat, és ahol próbáltunk veled együtt dolgozni, segíteni neked a vágásokban stb... Mindegy te sztár vagy meg egy hiresség, mi pedig senkik vagyunk, te felettünk állsz bla bla...

[link]


Vissza se írtunk neked, azt így lökted a szövegedet....

[link]

2018. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 István x ***** válasza:
43%
Soha nem montam hogy vegyetek vissza a csapatba ( hazudsz ) esetleg anyit írtam hogy kibèkülök, de semmi mást te kutya
2018. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 István x ***** válasza:
37%
Selim etkar a rendőrsèg , a règi rajongoitok ( akik már nem azok )ès mindenki nekem.adot igazat te csúf török kutya
2018. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 István x ***** válasza:
43%

Április 18 átol rakosgatátok ki köröskènyi István videoit ősszevágva hazudozó

Rendőrkapitányság rol hívtak minden igaz minden szó senki nem.hazudik a videoba tőrök szultán szutyok büdős tőrőj

2018. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!