Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol található meg MC Isti a...

Hol található meg MC Isti a neten?

Figyelt kérdés
a thug life hungary szokott videókat feltenni róla de ezeket hol találni meg első kézből, szerintem jófej iparos aki kiáll az igazáért. na meg a zenéje sem egy utolsó fos... jobb mint justin bieber :p

2018. jún. 19. 13:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Egy kitalált gengszter vagy, anyukád leírta egyik kommentben, hogy feketén targoncát vezetsz Németországban alkalmi melósként, már ha kapsz munkát és ez az egész gengszteresdi a te "hülyeséged".


Megvan az a videód is, tudod, ahol mondod hogy tegyék be neked a lájkot, előtte direkt kivágtam azt, hogy mondod, hogy te oláh cigány vagy, nehogy emiatt bántsanak téged... csak okosan cigányozzál csávó.

Sok, általad küldött videóból is utólag kellett kivagdosni azt, hogy szidod a magyarokat....


A rendőrség egy nyomozó szerv, nem ad igazat senkinek sem, csak nyomoz. A bíróság dönt, odáig nem mertél elmenni se, pedig mondtam hogy kifizetem a buszodat ha nem költöd drogra a pénzt. Feljelentésekkel fenyegetőztél heteken keresztül, azt se mertél tenni. Ugye a videóid elején poén volt ez a "Feljelentéseket tettek, a csávó meg a spanjai" rész, hogy utaljon arra, hogy mekkora gengszter vagy, mert ugye ezzel jöttél nekünk, hogy ilyen-olyan ügyeid voltak, de közben csak hang vagy, semmi több. Még feljelentőnek és vamzernek is pancser vagy.


Szóltunk muterodnak a végén, hogy szóljon rád, el sem hitte hogy az ő fiacsákja ilyen netes fenyegetőző bűnöző, csak azért mert nem teszik ki a videóidat, nővérem megírta anyádnak, hiába fenyegeted őt, nem tud segíteni:

[link]


Pénzért csináltad a cirkuszt és azért zsarolsz, pedig írtuk, ha kell pénz szólj segítünk, nem?

[link]


Nekünk sosem voltak rajongóink, nem is akarjuk hogy legyenek, egyszerű emberek követnek minket akik szórakoznak a tartalmakon. Te hitted azt, hogy a Thug Life Hungary-t korábban követő közel 200.000 ember mind a te rajongótáborod és te egy felkapott sztár vagy. Te hiszed azt a mai napig, hogy a trágya zenéidért rajong valaki, pedig csak nevettetésre, szórakoztatásra alkalmas, rím nélküli összehordott zagyvaság az egész. Egy vicc, de lehet rajta nevetni. Annak ellenére, hogy a követők nem bírták sem a zenédet, sem az egoista képedet, ennek ellenére a kérésedre kitettünk, mert szerettük volna ha valami összejön neked, fel lett ajánlva hogy segítünk a könyvedet is megírni stb... mert ugye borzalmas a helyesírása mindenkinek a családotokból.


Követőid (kb 10 fő) is azért vannak, mert kaptál reklámot tőlünk. Évekig a kutya se tudta, hogy te ki vagy. Ezeknek a követőidnek többféle verziót adtál elő rólunk, lényeg az, hogy össze-vissza mindenféle rágalmakat kitaláltál és összehordtál. Lementettük ezeket is, már csak azért is, hogy látszódjon, hogy te magad sem tudod már, hogy mikor mit találj ki és hazudozz rólunk, saját magadnak ellentmondasz stb..

Még valami... a fele követőtáborod egyszerű troll, akik húzzák az agyadat, meg adják alád a lovat és röhögnek rajtad ahogyan bohócot csinálsz magadból előttük, de jól van maradj meg abban a tudatban, hogy rajongótáborod van és legyen meg az örömöd emiatt. Nem irigyeljük tőled, nem akarunk sem tőled, sem veled semmit, úgyhogy kérlek szépen fejezd be ezt az egész cirkuszt és hagyj minket és az oldalunkat békén.


Direkt nem tettem fel a fenyegetőzős videóidat, hogy lekéselsz és késekkel járkálsz, vársz minket, kerestetsz stb.. még mindig 20 év körüli fiatalokat, mert ugye azt hiszed nekünk te feszíthetsz egy elb**zott koxkúra után a gynecomastiás, megdudorodott melleddel. Címet is kaptál, azt lejönni is hang voltál, ennyit rólad....

2018. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 István x ***** válasza:
30%
Leszedegetèk rólam minden kèpeimet, videoimat felruháztatok egy álnèvel lejáratatok, a neten . Kèpeimel visszaélve állodalakat nyitotatok rólam . Ès ti vagytok a szentek veleèig romlot emberek vagytok . Kiderült minden most tagadtok
2018. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 István x ***** válasza:
43%
Miről beszélsz ?Te beteg a feljelentèseket tetek a csávó még a spanjai azt már akkor belevágtátok a videokba amikor mèg nem.is ismertelek most még azt mondod hogy feljellentèsekel fenyegetelek , te kezed ezt is mond el antal marika nèven
2018. aug. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 István x ***** válasza:
30%

Ne hazudj kutya . A másik hogy nekem soha nem kellet kiteni a videomat magától rajtad ki ès usztiotad az embereket rám ne hazudj itt az embereknek te rossz kutya.

A mostani huzásaitokat se lájkolja senki ha èn kiírók vallamit igen

2018. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 István x ***** válasza:
30%

Règi rajongoitok írnak hogy szar szemetek vagytok ringyo köcsögök . Tudják rolatok .

Kiderült itt is próbálkozoo mert itt gondolod mèg nem tudják , a másik hogy a rendőrség valloban nem csinál semmit csak a bíróság de beszèltem ügyvèdekel

2018. aug. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 István x ***** válasza:
43%
Eltarthat èvekig is a per , de lènyeg hogy te hazudsz ès ezt mindenki tudja nemmaz hogy nem merek elmenni odáig hanem nem èrdekelsz
2018. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 István x ***** válasza:
34%
Te adsz nekem pènzt, mikor jobb rzuhákba járok mint te . Semmid nincs .befutót repper vagyok az emberek lájkolnak kővetőnek egy ratyi kèowd van az instán kieset fogadal ember oszt te adnál nekem pènzt miből amit a hugod küld :DDDDDD
2018. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 István x ***** válasza:
34%

Cimet kaptam ?????????? Írd má ide akkor mert semmit nem adták itt hazudozol

Milyen címet ? Mi a cím ?

2018. aug. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 István x ***** válasza:
34%
Őszevisza hazudozol amit leírták annak a 80 % ka hazugság . Akkik követnek velem vannak beírták nektek hogy hagyjátok bèkèn gyorsan kitoltotad te rühös koszos kutya . Te
2018. aug. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 István x ***** válasza:
34%
Nem arról van szó hogy nem mertem elmenni a bíróságra mert èn nyernèk ezt mindenki tudja , beszèltem a rendőrsègel
2018. aug. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!