Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol található meg MC Isti a...

Hol található meg MC Isti a neten?

Figyelt kérdés
a thug life hungary szokott videókat feltenni róla de ezeket hol találni meg első kézből, szerintem jófej iparos aki kiáll az igazáért. na meg a zenéje sem egy utolsó fos... jobb mint justin bieber :p

2018. jún. 19. 13:11
1 2 3 4
 21/38 István x ***** válasza:
34%
Akik nem csinálhatnák addig semmit míg testisèrtès nem lesz , a perek èvekig eltarthatnak nekem semmi dolgom otthon kint vannak ügyeim , ezèr nem foglakozok veled egyèbkènt ha ügy lenne bebuknád
2018. aug. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 István x ***** válasza:
34%
Megmondták az emberek mellettem állnak ti keztètek . Bizonyított tény az elkövetők ti vagytok mit nem èrtesz ezen . Tudom a cigány az azt hiszi hülye mindenki mert ennyire paraszt te azt hiszed hülyèk a nyomozok hülye mindenki ugye
2018. aug. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Nem vagy 100%.


Ha nyernél pert, akkor jelents fel nyugodtan, ne csak hang legyél. Nem kell hozzá testi sértés, csak 10.000 Ft illeték.


Olyan vagy mint a románok akik zoknit árulnak:

Beküldted a videóidat, hogy tegyük ki, utána meg pénzt követeltél érte. Kb ugyan az, mint amikor odaadják a kezedbe a zoknit, ami amúgy nem kell, majd követelik az árát.


Direkt azért találtunk ki neked fantázianevet, hogy ne járasd le magad az általad beküldött csíra videókkal, ezért is verted magad, hogy neked nem kell álnév, hiába magyaráztuk el többször, hogy pont azért kell, hogy ne legyél beégve (a mi kritikáinkat sem bírtad és üvöltöztél velünk, hogy te sztár vagy).

Te elkezdted a privát fiókodról oltogatni a kritikusokat is akik kommenteltek így utána felesleges volt a művésznév.


Később, mikor zsarolni kezdtél, fenyegetőztél hogy neked pénz kell, ezt a nevet átruháztuk egy Yorkshire terrier repper kutyára, aki az MC Isti kalandjai nevű oldal sztár énekese és az igazi MC Isti a gengszterrepper a gettóprezident. Te már nem vagy MC Isti, amúgy sem tetszett a név neked mindenhol ezt írod, akkor ha lehet ne használd. Köszi


Sérelmezed az igazi MC Isti új klipjét is:

[link]

Azt, hogy a kutyának soförje, motorcsónakja van és veled ellentétben ügyesebb a targoncavezetésben, sőt ugyanolyan trágya zenét tud énekelni mint te, ráadásul több rím is van a zenéjében. Nem kell irigyelni az ő sikerét és a tehetségét, miután te elküldtél minket a francba, zsarolni próbáltál majd azóta is megállás nélkül fenyegetőzöl, lett egy új énekesünk. Te mentél a bablevesbe.



Jobb ruhákban jársz persze, láttuk hogy az egyik videódban lógott a szemüvegen az árcimke és a felvételt egy próbafülkében készítetted bolti ruhákban. Tudod, az villog a pénzzel, hogy neki erre futja, meg arra akinek nincsen. Facebookon már egy hónapja ugyanabban a ruhában teszel fel képet, szerintem ki se volt mosva amióta hozzád került.


Vicces volt az az üzi is, amit az oldalunkra írtál, hogy elvágod a torkunkat késsel és majd megtaposol minket, utána pedig beperelsz. Amikor jeleztem, hogy folyamatosan életveszélyesen fenyegetőzöl, zsarolni próbálsz minket és akkor ezeket is bemutatjuk a hatóságoknak, akkor arra az volt a válaszod, hogy te előbb fogsz beszélni a rendőrökkel és majd azt mondod nekik, hogy mi hazudni fogunk ne higgyenek nekünk és akkor majd nem fognak nekünk hinni és neked adnak igazat egyből, mi pedig életfogytiglanit kapunk.



De térjünk a lényegre. Sok sikert neked, hiszen te sztár vagy, mi pedig "alacsonyan vagyunk", te "feletettünk szállsz". Nem vagy te drón, de jól van jó repkedést is kívánunk az éneklés mellé.

2018. aug. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Ja és minden fogam megvan :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2018. aug. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 István x ***** válasza:
46%
Te irigy kutya , miről beszélsz milyen pènzt kőveteltem èn ????????????? Te százszázalékos hogy sèrült szemèly vagy őcsèm azèr mert azt montam ami úgy is volt hogy a videoim után felvétel PÈNZEKET ès abból ettèl . Az nem azt jelenti hogy bármit KŐVETELEK de te hazudsz tipikus cigány szokás , neked egy fotós nincs mindig más ruhákba vagyok a neten nekem van , te rájőtek irigy vagy
2018. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 István x ***** válasza:
46%

A másik te győkèr a kutyákat chillinak hívják az se a tiéd . Akkor nyis oldalt chilli kalandjai nèven . Ne Mc Isti kalandjai nèven mert húszezer ember Mc Isti t egy embernek ismeri nem kutyának

Te sèrült beteg tőrők

Neked betegsèged van az tuti kötöszködsz itt vagy irigy vagy vagy beteg

2018. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 István x ***** válasza:
46%
A fejedet az instádon elnèzve is beteg nek látszol
2018. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 István x ***** válasza:
46%
Probálkoz másal ne velem hiába hazudozol ègetni akarsz mert eljutatom az emberekhez az igazat probálkoz hatsz amit leirsz kilencvenszázalèka rágalom ès hazugság mert egy irigy győkèr vagy
2018. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 István x ***** válasza:
Ja ès ilyet egy pancser csinál hogy :DDDDDD
2018. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 István x ***** válasza:

a kutyadat chillinak hívják a hugod kutyája n a tièd neked az sincs akorr róla csinálj oldalt ne rólam mert a videókon a.csatornátokon Mc Isti nèven raktok ki

Utána facebook oldalt nyitsz kutya fotóval odairod hogy Mc isti

Ezt bárki olvass mindenki megmondja hogy egy kötöszkötök verèb vágy

2018. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!